Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy pár perc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy pár perc alatt én is elmenjek?

Figyelt kérdés
A barátom 5-10 perc után mindig elmegy. Nekem ennyi iső alatt nem sikerül... és nem akar változtatni ezen. Mt tegyek?
2008. okt. 28. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar változtatni?? Hova siet?? 5 percnél többet nem bír rádszánni?? én a helyedben ezt megkérdezném tőle...
2008. okt. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
nem is fog sikerülni. a barátodnak kell hozzád igazodni...
2008. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a pasinak kell hozzád igazodni. ha meg nem akar változtatni, és se előtte, se utána nem elégit ki téged (akár kézzel, akár szájjal), akkor nem szeret téged. jobb az ilyen alakot dobni, mielőtt túl komollyá válik a kapcsolat.
2008. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Változz pasivá:)

Amúgy meg normális, hogy ennyi idő alatt neked nem megy.

2008. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

most minek ez a sok rinya?

neki is ugyanannyi ideje van ra... oldja meg xD


ha nem akar valtoztatni, akkor valtoztass te. a valtoztatast meg kezdd elsosorban egy ertelmes, erzelmes es figyelmes partnerrel. az ilyen egoista p0csfejeket meg inkabb hanyagold, mert csak arra kellesz neki, hogy legyen hova rakni a gyikot. nem erdemel meg es kesz... az ilyenek miatt neha szegyenlem, hogy ferfi vagyok :S

2008. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az utolso valaszado vagyok... eszembejutott megegy dolog. kerd meg a baratodat, hogy mielott magara gondolna, mondjuk oralisan elegitsen ki teged. utana meg letudhatja az 5 percet. vagy izgasson fel annyira, hogy utana mar neked is eleg legyen az a par perc, amig o elintezi az uritest... bar akkor is azt kell, hogy mondjam, hogy nem erdemel meg.
2008. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!