Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hamar elmegy a barátom miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar elmegy a barátom miért?

Figyelt kérdés

Tudom ezt a kérdést már sokan feltették előttem és el is olvastam a válaszokat rá, csak hogy ha ő előtte magának kézzel megoldja a dolgokat nem áll fel utána, sőt akkor sem ha vége van egy menetnek ami max10perc, utána sem. sőt ami a legrosszabb h 6óra múlva sem:( akárhogyan is akarom kényeztetni őt, pedig nekem az a maximum 10 perces aktus kevés.Nagyon szeretm őt nem akarom emiatt elvesziteni de ez egy idő után sok lesz....

segitsetek légyszi

köszi


2008. okt. 27. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettél már erről vele? Mert indenképp kell, hogy ismerje a te igényedet és neki meg kellene tanulnia, hogyan lehet elhúzni egy kicsit. Szerintem. Mondjuk én nő vagyok, csak a férjemből kiindulva... azért lehet azt késleltetni valamennyire. Nem tudom, hány évesek vagytok, de szerintem ez is számít valamicskét.
2008. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk még mind a ketten 20 évesek. és 3 hónapja élünk szexuális életet együtt. nem mertem még vele erről beszélni, valahogy kellemetlen ez az egész nekem félek h esetleg rosszul esik neki amit mondok és emiatt még rosszabb lesz, pedig lehet az lenne a megoldás, de nehéz...
2008. okt. 28. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondoltam, hogy fiatalok vagytok. Mindenképp tudnia kell róla, beszélj vele, szerintem, ha egészséges kapcsolatod van, akkor semmiképp nem lesz rosszabb a helyzet. Próbálj meg kíméletes lenni, mert ez elég gyenge pont náluk. Éreztesd vele, hogy szereted és így is elfogadod, olyan, amilyen, de ha tudna tenni ellene valamennyit még jobb lehetne a szexuális életetek. Valami ilyesmit mondanék. Nem lesz gond szerintem. Ha van neki is gátlása, el kellene mondania neked. Nem lehet, hogy valami ilyesmi van a háttérben és ezért nem megy neki még órák múlva sem?
2008. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Pf, vele nem beszélsz a dologról, de mindenki mással igen?

Talán először vele kellene a problémát megbeszélni, utána sírni.

2008. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom "A multiorgazmusos férfi", vagy a "Taoista szerelmi titkok" című könyveket.
2008. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valszeg nem tud feloldódni,ilyesmire tudok gondolni,de szerintem is elég érdekes, hogy vele nem vagy képes megbeszélni,hiszen alapvetően ez lenne egy jó párkapcsolat alapja.Hajrá.
2008. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Először is nem mindenki mással beszélek erről,hanem úgy tudom, ez egy ilyen oldal ahol az ilyen esetleges felmerülő problémákat meg lehet beszélni! Szerettem volna megtudni hogy más van-e ilyen helyzetben vagy volt-e, tud-e nekem tanácsot adni. Nem sirásról van szó. Ez az oldal azért van,hogy kérdezzünk, viszont ha te nem gondolod hogy értelmes választ tudnál adni akkor nem értem miért irsz be? Bocsánat, hogy igy,ilyen hangnemben irok, de ez a komment nem nyerte el a tetszésemet.

Ahogy már irtam lehetséges hogy az lenne a legjobb megoldás ha erről beszélnék vele, de tudom milyen ismerem őt, és félek hogy ha ezt elmondom neki a helyzet rosszabb lesz, ettől függetlenül valószinű, h megpróbálom majd.Amúgy gátlásáról én nem igazán tudok, nem vettem úgy észre. Mondjuk ettől még lehet hogy van....

köszönöm a válaszokat

E.

2008. okt. 28. 13:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!