Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen frigidnek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen frigidnek lenni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
a frigid nők nem élvezik a szexet...le lehet vonni a következtetést...hál istennek nem tartozom közéjük, így nem tudom.
2008. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden mást élvezhet, az is lehet, hogy teszik neki a férfi, vagy ahogy bánik vele - de a szex teljesen hidegen hagyja. Nem is nedvesedik, egyáltalán. Elromlott benne valamilyen rendszer, ami ezt irányítaná.
2008. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ergo: szar.
2008. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki biztos nem szar, mert nem is kívánja, amit nem kívánsz, az meg nem hiányzik, ugye? :)
2008. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Aligha létezik frigid nő. Ez ugyanolyan sértő jelző, mint az impotens. A frigidet valószínűleg nőgyűlölők, az impotenst pedig megőrült feministák találhatták ki.
2008. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Édes fiam, az impotencia létező dolog (azt jelenti, amikor a fütyi nem merevedik meg rendesen amikor kéne neki) (nem saját tapasztalat), ahogy a frigiditás is. Láttál már elvált, besavanyodott negyvenes picsákat? Na, azok frigidek, sosem szexelnek, nem is akarják, undorodnak a férfiaktól.
2008. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A frigiditás mindig pszichés alapon létrejövő állapot (nem betegség!),mivel a nők elsősorban érzelmi beállítottságúak,gyakran összefügg az érzelmi ridegséggel,konkrétan a szerelem hiányával.Volt olyan kapcsolatom,amelyből azért jöttem ki,mert a partneremmel nem működött,képtelen voltam vele lefeküdni,ha azt vesszük:átmeneti frigiditásban "szenvedtem".
2008. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezert kerdeztem. A baratommal 2 eve jarunk es meg nem fekudtem le vele, meg szuz vagyok amugy is, de csodalom magam amiert nem vagyom arra, hogy lefekudjek vele, pedig nagyon szeretem...foleg azert mert eleg idot hagy nekem
2008. okt. 31. 15:41
 9/9 anonim válasza:
MI van, ha a "negyvenes p##a" a kedves párja miatt nem élvezi a dolgot? Valaki mással meggyógyulna?
2009. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!