Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van orgazmusa, vagy nincsen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van orgazmusa, vagy nincsen?

Figyelt kérdés
A barátommal nemrég kezdtünk el szexuális életet élni. Nagyon jó nekem, persze, tudom, hogy igazán jó legyen, tanulnom kell, és érzem is, hogy egyre jobb nekem. Na de neki? Szóval amikor elmegy bennem, akkor van orgazmusa? És ha nincs, akkor miért nincs? Vagy neki is tanulnia kell? Mert őszintén, én nem tudom, hogy kellene látnom. Ha kézzel csinálom neki, akkor tudom milyen, de így...
2008. okt. 27. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves vagy?Hát persze hogy van neki....
2008. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
71%

Nézd,ha a barátod beléd élvez gumi nélkül akkor az aktus után,amikor már végeztetek neked a nemi szervedből az a bizonyos fehér dolognak kell viszafojnia,vagy egyböl amint végeztetek vagy utánna pisilésnél,de ekkor is észre kell venned mert ha pisi után törlöd a nemi szerved akkor a papiron észre lehet venni,hogy nem csak pisi volt,ha ilyen "tüneteket"nem vettél észre akkor a barátodnak nehiszem,hogy orgazmusa lett volna.

Ilyenkor valószínűleg azért "hazudik"mert nagyon szeret és látja rajtad,hogy te élvezed,szerintem óvatosan vezesd rá a dologra és alaposan beszéljétek meg.

2008. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!