Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18-éves lány vagyok fél éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-éves lány vagyok fél éve élek szexuális életet és még nem sikerült elmennem hüvelyen keresztül, pedig a párom mindent meg tesz nekem amit csak kérek! Mert mikor elmennék az van hogy pisilési ingerem van de nem bírok elmenni mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Én 4 éve vagyok a párommal és még soha nem volt hüvelyi orgazmusom! :( Van olyan is, akinek egész életében nem jön össze!

A pisilési inger már jó, mert ez annak az előjele!

2008. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
tapasztalt férfi tudná kezelni a helyzetet, de ezek szerint mindketten kezdők vagytok.
2008. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
A párom elég tapasztalt és én sem vagyok már egy kis csitri, de eddig nem jött össze nekem sem, csak a pisilési inger. Az előző biztos egy nagyszájú pasi! Nektek könnyű!
2008. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem irányítsátok egymást, ebben az esetben te a párodat, hogyan jó neked. És ne legyenek gátlásaid, ne járjon az a fejedben, mi van, ha most se jön össze! Mert így tuti nem fog. A hüvelyi orgazmusról meg csak annyit, hogy sok nő nincs tisztában azzal, hogyan működik. Kimásolok neked egy cikket, remélem segít!



Mostanában megszaporodott azoknak a problémáknak a száma, amikor a férfiak „elvárják” a nőktől a hüvelyi orgazmust. Arra hivatkoznak, hogy az előző barátnőjüknek volt.


Pedig a Spektrum TV többször is adta azt a filmet, amiben bebizonyították, hogy a nők hüvelyében 1000x kevesebb érzőideg végződés van, mint a csiklójukban! Persze, hogy a csikló érzékenyebb! A Természetnél nincs bölcsebb! Ugyanis, ha a nők ugyanolyan érzékenyek lennének a hüvelyükben, hogy bírnák ki a szülés fájdalmát??


Nem véletlen az, hogy annyit hangsúlyozzuk az előjáték fontosságát! Hiszen a nők szexuális izgalma a szavakkal, tettekkel, a simogatással, csókolózással kezdődik és a csiklóingerléssel fejeződik be. Az orgazmus végső soron az agyban keletkezik, és onnan sugárzik szét az egész testbe, annak teljes ellazulását okozva. A hüvely az csak egy csatorna, amelyen keresztül az ondó a méhbe jut. Amikor egy nő szexuális izgalomba jön, természetesen már nem tudja megkülönböztetni, hogy pontosan hol jó, ezért a csikló és a hüvely közelsége miatt érezhet „hüvelyi orgazmust”. Ehelyett bizony agyi orgazmusa van! De ennek keletkezésében a csikló sokkal nagyobb szerepet játszik, mint a hüvely.


A férfiak szeretik azt hinni, hogy az ő nemi szervük okozza a nőknek az orgazmust. Pedig nem! Az egész személyiségük kell hozzá!

2008. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

KedveS Kérdező!


Annyival egészíteném ki az előttem szólót, hogy a nők jelentős része nem jut el tisztán hüvelyi izgatással az orgazmusig, más szóval a nők jelentős része csikló-típusú. Ez teljesen normális!!! A csiklóizgatással kiváltott orgazmus éppúgy tökéletes, mint a hüvelyi változata. A barátod figyeljen arra, hogy alaposan izgassa a csiklódat!


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 vagyok, túl jó pár kapcsolaton, és nekem sem volt még...Már csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen érzés...a pisilési inger ? Azzal kezdődik? Mert akkor az borzasztó, akkor maradok csak a csiklóinál...

Nekem is volt egy pasim, azzal hencegett, hogy neki az összes barátnője mindig elélvezett...nah persze!

2008. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Sok nő nem képes rá, de azért nem lehetetlen. Ne így állj hozzá, hogy te is ezt a kategóriát képviseled!!!

A párommal 10 hónapig kísérleteztünk, mire végre összejött. Nektek is van még időtök, csak tessék figyelni magadra, gyakorolni, és nagyon nyitottnak lenni.

Azt hallottam, hogy egy nő igazán 30 fölött kezdi el élvezni a szexet, mert akkor kerül tisztában önmagával. Te is nagyon fiatal vagy, még én is csak 21 leszek, tehát gondolj bele még csak most jönnek a jó éveink.:)

Petranova

2008. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már hüvelyi orgazmusom, de azóta semmi, ez a pisilés engem is idegesít, de mindig mondja a párom ,hogy nyugi ugysem fogsz bepisilni, de nekem akkor sem megy :(
2008. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megint csináljátok, akkor folytassátok tovább, nekem is ez volt az elelyén.
2010. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!