Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért megy el a barátom ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy el a barátom ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Egy nagyon nagyon gondom van,ami elég kínos és nagyon nyomaszt.A barátom nagyon hamar elmegy,3-4perc és már jócskán túl van a tini korán: 21éves múlt.Félek,h. ez tudatalatt azt jelenti nem szeret,vagy megcsal,vagy nem kíván.Nem tudom mi a gond.Igazából nem is az bánt,.h én nem megyek el,hanem az,h. miért nem tudja visszatartani,vagy nem is akarja.Jaj nem tudom.
2008. okt. 27. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Egyrészt 3-4 perc nem olyan hamar. Van olyan akiknek még eddig sem tart.


Másrészt próbáltad már vele megbeszélni? A kommunikáció nagyon sokat számít és lehet, ha elmondod neki, hogy szeretnéd ha picit tovább tartana, akkor tud a problémán segíteni.


Mindenesetre ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy megcsal vagy nem kíván. Ne parázz.


Beszélj vele! Hidd el ez nagyon sok mindent megold majd.


Még valami: Egy nőt ezerféleképpen el lehet élveztetni nem csak közösüléssel.

2008. okt. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a barátod éppen miattad megy el ilyen gyorsan.Úgy értem,hogy teljesíteni,megfelelni szeretne neked és ez a kényszer stresszeli őt és lehet,hogy e miatt történik.Te meg rá figyelsz és azért nem jutsz orgazmushoz na meg a 3-4 perc elég kevés.Van második menet?Sokszor a második,harmadik menet segít.De biztos,hogy nem csal meg és azt sem hinném,hogy nem szeret.Az életkor nem játszik szerepet.Szerintem a tapasztalat számít.A LÉNYEG,HOGY BESZÉLJÉTEK MEG!
2008. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem tuti h nemcsal meg mert ha volt előtted vkivel épp úgy működik h később megy el.

de erről ő nem tehet. a második menet is ennyi ideig tart vagy utána nem próbáltátok?

2008. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már ,de a második menet is ugyanennyi idő.
2008. okt. 28. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:

gumiban is ugyan ilyen hamar elmegy?

és mondtad már neki h utána kényeztessen h neked is jó legyen?

2008. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az én barátom is elmegy kb 2-3 perc után... már 1 éve vagyunk együtt és ez a probléma kb 2hónapja merült fel és még mindig tart... :(

Régebben is elég hamar elment az első és a második menetnél,de pár perces szünet után a 3. menet általában elég hosszú volt. Én sem értem h mi baja van.. sőt,beszéltem is vele erről,mondtam neki h ne stresszeljen annyira,nekem így is nagyon jól esik de még mindig olyan hamar elmegy :(

Nem nagyon bízik meg bennem. Pedig tényleg nincs rá semmi oka. lehet h emiatt van az egész..?

Attól is lehet ha vannak komoly családi problémái mostanában?

Tényleg nem értem h miért van ez... nekem ő azt mondta h azért van mert nagyon szerelmes belém.

ahh annyira tanácstalan vagyok.

2008. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!