Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nő hány orgazmust bír ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hány orgazmust bír ki egy nap?

Figyelt kérdés
mi a barátnőmmel négyig jutottunk el....
2008. okt. 26. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
huh nálunk a 3 a max de az van h naponta megvan ha úgy alakul:) am nem tudom, ki mennyire fáradékony szerintem ez egyéntől függ:P
2008. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Akkor még próbálkozzatok. Hajrá! Sok sikert és millió kellemes élezeteket! Kellemes magömlést!!
2008. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyéntől függ meg aztán hogy,mennyire bírja, mennyire kívánja,mennyire fáradt,stb.
2008. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
azt gondolom, ahányszor kívánja a szexet /és nem csak rutin/, annyisszor képes az orgazmusra is.
2008. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Tök jó! törölve lett a válaszom! Miért is? Volt benne káromkodás,lehurrogás stb? Mert egyik sem volt benne!!!!!!
2008. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Amennyire megtanulja irányítani szexuális energiáját, annyira lesz fejlett az orgazmuskészsége. Persze a férfin is sok múlik.
2008. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez nőtől és orgazmus típustól függ.


A hüvelyi orgazmus sokkal erőteljesebb, kimerítőbb, ez hasonlít ahhoz amit nők élnek át. A csiklóorgazmus nem annyira kimerítő fizikailag, abból általában többet is elbírnak.


Van olyan aki csak egyik fajtát preferálja, van olyan aki minkettőt.


Hüvelyiből van olyan nő aki csak ugyanannyit bír ki mint egy átlag férfi vagyis párat.


A csiklóorgazmusból egy lendületben 5-6-ot is ki lehet szedni egy nőből, van aki ennél többet is tud, de tíznél több ritkán akad, akkor picit pihennie kell a hölgynek, de aznap ezt még meg lehet ismételni párszor.


A legtöbb amit laborítóriumi körülmények között regisztráltak az több mint 100 orgazmus egy óra alatt. Ezek persze nem olyan brutális ordítósak voltak, csak sok kicsi.


Van néhány nő aki képes a többszörös orgazmusra. Ők képesek egymás után jópárszor elélvezni szinte összeolvadnak az elélvezések. Embertől függ ez is, de negyed-fél óránál kevesen bírják ezt.


Hogy honnan tudod mennyit bír egy nő? Ess neki ahogy nagyon szereti és csináld addig amíg már nem jó neki vagy nem bírja tovább. Hát ő annyit. Általában egy idő után már fájdalmas vagy az illető egyszerűen elalszik a kimerültségtől.

2008. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem rekordom egyhuzamba 8 volt első barátnőmmel, vele ezzel játszottunk. :)

De többiekkel is olyan 2-3 megy minden erölködés nélkül, bár azóta nem vagyok olyan orgazmus orientált.

2008. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Egy nap 24 órából áll, tehát szerintem sokat. Egy aktusra leszűkítve nekem a legtöbb 9 körül lehetett. Ha egy teljes napot végigszeretkeznék, biztos szép kis számok jönnének ki, de sajnos annyi időm már nincs.

Petranova

2008. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Fél óránként "rámjön", de általában csak maszturbálni tudok (a kedvesem nem nagy igényű ilyen téren). De volt rá példa, hogy alighogy elélveztem, rögtön utána volt egy másik orgazmusom. Persze sajnos nem mindig megoldható, hogy kielégüljek. De ha itthon vagyok, akkor...
2008. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!