Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol lehetne folytatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne folytatni a pettinget?

Figyelt kérdés
Hello 18 éves srác vagyok a barátnőm 17 éves lesz és már pettingeltünk 3 szor is ami 1 táborban esett meg nagyon jó volt mind 2 őnknek. Itt kezdődik a gond a tábornak sajnos vége és nem tudlyuk tovább folytatni... Apám vallásos nagyon szinte betegesen... Sajnos nem alhatok 1 üt a barátnőmmel és szó se lehet semmi ilyesmiről míg meg nem házasodunk.Persze anyám a másik véglet na mind1... A lánynál se tudlyuk megoldani mert van 1 12 éves öccse és szülei is szinte mindig otthon vannak. Hol tudnánk nyugodt körülményeket teremteni a pettinghez?
2008. okt. 26. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Sose értettem mi köze a sexnek a valláshoz?....18 évesen botrány hogy a szülők beleszólnak a szexuális életedbe...ülj le velük és beszéld meg, hogy suzeretitek és kivánjátok egymást,és nem ugy gondolod mint ők...
2008. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt is tettem de apám be van gyepesedve pedig anno ő is csinálta nem értem mér engem büntet hiába mondom el neki az a válasza hogy az én házamba nem meg bekavarna sajnos egy hülye apám van...
2008. okt. 27. 15:03
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!