Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mik a negatívumai, "mellékhatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a negatívumai, "mellékhatásai" az anális szexnek?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy volt aki szabályszerűen sírt a fájdalomtól, esetleges bevérzés, aranyér, sőt még székletvisszatartási problémák is előfordulhatnak. Akkor miért csinálják sokan? Másik kérdésem pedig az; hogy csak óvszerrel "érdemes" nemde? Esetleges fertőzések miatt, kakis nem lehet?
2008. okt. 26. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hm, a legtöbb (nem minden) nőnek szüksége van néha az áldozat szerepre. A barátnőm a mai napig szégyelli magát, mert akkor volt neki a legjobb, amikor egy kicsit erőszakosabban vettem rá h együtt legyünk, azóta is vannak erre utaló beszólásai, h bánjak vele keményebben :P
2008. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
vannak érdekes válaszok.Hát én kipróbáltam,és hát még egyszer sem sikerült el élveznem análisan,nem is tudom élvezni.kb kéthónappal ezelőtt próbáltam ki,azóta csak hetente vagy kéthetente 1x ha együtt vagyunk.És ebből csak egyszer volt nekem jó.Öröm a barátomnak ezért megengedem neki.de van mikor nemet mondok ami neki nem tetszik
2008. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon nehéz ma olyan férfit találni, aki nem szeretné az anált..Sajnos..ha meg nem engeded neki, akkor elhagy, mondván, hogy nem kap meg tőled bármit...

Sajnos tényleg alapvetőnek veszik, amit a filmeken látnak...Ez az arcra élvezős dolog is szerintem megalázó..

Szerintem egyenlő feleknek kellene lennünk a szexben, nem alárendelt szerepben! Megalázónak és k.rvásnak találom az arcra élvezést is, hisz nem hiszem, hogy mi ezt élveznénk.

2008. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%

Jaj istenkém. Kipróbálja, kényszeredetten, aztán csodálkozik, ha fáj neki, és nem élvezi. Csak akkor szabad csinálni, ha tényleg akarod, viszont nem szabad leszólni azt, aki esetleg képes élvezni.

Nem minden pasi akarja, csak akikkel ti, kedves idióta válaszolók megismerkedtek. Mindenki olyan embert kap, amilyet érdemel, ha szenvedni akarsz, akkor egy fartúrót fogsz kifogni.

2008. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
na hát emberek... én spec nő vok... és az én barátom nem szerette volna kipróbálni az anált ... én már próbáltam előtte és szeretem... már ő is:) és nem fájt elsőre csak sikositás minden mennyiségben éstágitás...1ujj 2 ujj 3 és aztán jöhet a többi...nem kell óvszer csak anál után a hüvely pénisszel történő megközelitése tabu ... hát a beöntés is egy megoldás de nem hiszem h mindeki rendelkezik ilyen felszereléssel otthonában szal én inkább azt javaslom h ne a nagy vasárnapi ebéd után történjen a dolog:)hanem pl már amikor épp éhes vagy... még nem kajáltál de nem is kell épp kimenned:D(érteme ezalatt h a reggel nem a legalkalmasabb)dee amugy meg a széklet a végbél szakaszában csak ürités előtt tartózkodik, magyarra leforditva, mikor már érzed h kell wcre menned...jaa és még egy fontos dolog ne ezzel kezdjétek, csak akkor érdemes belevágni ha már fel vagy izgulva ... és először érdemes csak az ujjazást kipróbálni és ha tetszett majd kövi alkalommal jöhet a többi... és aranyszabály h csak ugy érdemes a dolgot csinálni ha közben a csikló izgalomban van tartava... igy tényleg fasza lesz hidd el:)
2008. okt. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az én véleményem és tapasztalatom,előszőr fájt és furcsa érzés olyan mintha nagy wc-re kellene menni.De a lényeg tényleg a sikosítás és akkor rendben megy eleinte én sem nagyon szerettem de mostmár élvezem.A barátnőm pl.14 év eggyütt élés után engedte csak meg.szarintem is izgató(mostmár) és persze hogy izgatja a férfiakat és az hogy a filmekben könnyen megy az úgy is van egy idő után "bejáródik"
2008. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Fájni fog, ha natúran, vagy csak simán nyállal próbálják "síkosítani". A szexuálisan kulturálatlan ostobák erre nem gondolnak. A művelet síkosítót igényel, sokat, és minden alkalommal először ujjal érdemes szoktatni az ánuszt (1-2 majd 3 ujjal). Nem gyors művelet, de egyébként repedés, vérzés meg hasonló mellékhatások lehetnek. Még így is fáj a behatolás maga, ha nem lassú a művelet. Lassan szokik hozzá a fenék, aztán nem fáj. Ilyenkor valóban élvezheti a lány is. Egyszer érdemes kipróbálni, ha valaki kíváncsi rá.

A később jelentkező mellékhatás kellemetlenebb; a záróizom úgy kitágul, hogy akár 4-5 napig nem zár rendesen. Az apróbb nagyobb szellentéseket nem lehet diszkréten elnyomni, úgyhogy nem szerencsés utána társaságba menni.

2013. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!