Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » G-pontom izgatásakor folyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G-pontom izgatásakor folyik valami ez azért van mert élvezem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Na vajon mi másért?
2008. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
igen azért! A minap olvastam egy érdekes dolgot, miszerint a kutatók sem tudják, h h tud folyadék távozni a húgycsövön keresztül, ami elvileg más eredetű, de azt sem zárják ki h vizelet :S hát nem tom...többiek? Milyen folyadék ez ami akkor távozik? Aki átélt már ilyet, az kifejthetné...
2008. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem a hugycsövemből jön hanem a hüvelyemből, és hirtelen spriccel egy vízszerű folyadék.
2008. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Elég érdekes! Nagyon sok hozzászólást olvastam, hogy ilyen meg olyan jóérzés mikor elérik a G-pontot...Hát nem tudom, biztosan, de én még nem tapasztaltam ilyen "spriccolást" vagy mit!

Első olvasatra azt hittem megint egy tizenéves tette fel a kérdést, aki csak hallott erről, de aztán elolvastam még egyszer és arra gondolok, hogy most élted át először és nem tudod mi az! A korábbi kérdésekből és válaszokból tudok most én is egy választ gyártani: azért van mert élvezed! És ha tényleg így van, szerencsés vagy, mert nagyon sok nő még 30 évesen sem élte át az orgazmust, neked pedig már ilyen élményed (is) van!

2008. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én láttam egy videót is és a csaj tényleg spriccelt..eléggé érdekes:D


[link]

2008. okt. 26. 21:34
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Hm...

Ez lenne az? :O Hát nem tudom, valahogy nem így képzeltem el az alapján amiket itt írogatnak az emberek...

2008. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
beírjátok google-ba hogy spricc és rengeteg videót kidob...jó videózást:)
2008. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ahhh... Cytherea nagy orgazmuskirálynő :)
2008. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
G-pont izgatásánál (amihez csikló is elég lehet néha) nagy valószínűséggel vízszerű folyadék fog kispriccelni belőletek, ami egyáltalán nem vizelet. Összetevőkben hasonlít az ondóra, tehát sok benne a jó dolog. Lehet nyelni urak! :)
2008. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Ezt női ejakulációnak hívják és teljesen normális jelenség. Van akinél víztiszta és nagyon híg. Van akinél tejszerű és van akinél sűrű mintha cukrosz szirup lenne.


Nem teljesen egyértelmű még a tudúsok között sem, de a húgycsőben létezik egy bizonyos rész ami a G-pont körül van. Ez képes megtelni folyadékkal, hasonlóval mint amilyen a prosztata termel a férfiakban. Egy orgazmus esetén az izomösszehúzódások aztán ezt kilökik.


A jelenség meglehetősen ritka. Van olyan nő akinél minden egyes alkalommal előfordul, tehát bármilyen fajta orgazmus esetén, de a legtöbb nőnél csak G-pont ingerlés hatására történik.


Nem keverendő össze a vizelettel, mert ez nem vizelet. Bár van olyan nő, akin az orgazmus olyan hatást vált ki, hogy bepisil, azt általában észre lehet venni.


Mindez teljesen normális még ha sokan nem is tudnak róla. Nekem is volt egy ilyen nővel dolgom és imádtam. Ha megfelelő partnert találsz hozzá akkor ez egy csodálatos ajándék amivel meg tudod őríteni a férfit. Hidd el, tapasztalatból mondom...


További infó: női ejakuláci, female ejaculation, stb... A net tele van videókkal ilyenekkel.

2008. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!