Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pénisznek van vmi jellegzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisznek van vmi jellegzetes illata?

Figyelt kérdés
Pl ha vki ne adj isten egyből wc után megy el sexelni akkor nincs pisi szaga?? v ilyesmik?
2008. okt. 26. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
persze! általában mindenkié más.
2008. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nincs! Én még ilyet nem tapasztaltam! A pénisznek magának nincs, az előnedvnek, ondónak van.
2008. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem van! csak van akinek erősebb és van akinek nem olyan intenzív
2008. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
hát wc után ne menj szexelni! vagyis menj nyugodtan de akkor mosd meg egy kicsit előtte! nem kifejezetten azért mert büdös lesz a fütykösinkább higéniai okokból! de tényleg te se akarnád h a lány pislés után ne törölje ki és szexeljen veled.....
2008. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Vizelés után természetesen érződik az erős vizeletszag, ha nem mossák meg. Egyébként természetesen van, mint ahogy az egész testnek, csak a sok tusfürdő meg dezodor elnyomja
2008. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem szívesen vennék a számba egy olyan kukit, ami egész nap a gatyában volt...

Hisz mégis csak "áll" ott egész nap...

Mint ahogy a puncinak sem lesz friss illata, ha egész nap bugyiban van, plusz még egy kis fehér folyás is..

2008. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen tisztálkodik, akkor nincs.
2008. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
79%
az én barátom péniszének fürdés után nokedli illata van^^ de ez most komoly
2008. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!