Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Múltkor megpróbáltuk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor megpróbáltuk az anális szexet, de befejeztük mert fájt. Ez már jó 1hónapja volt. Azóta minden székeléskor őrjítően csípő érzéssel szenvedek, és vérzek is, Félek hogy mikor múlik már el, milyen bajom lehet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
DOKI
2008. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyered lehet, menj el dokihoz, vagy probalj ki ra kenocsot. Attol lehetet, hogy a parod nem varta meg mig ellazulsz elegge az analis szexhez es csak eroszakosan (amolyan Tarzan eros modszerrel) behatolt. Csak akkor csinaljatok, ha kepes vagy elazulni, mert kulonben gondok lehetnek belole, serulhet az izom gyuru a vegbelnel.

Eloszor csak simogason es az ujjaival izgason, a legutolso allomas csak a penisze, ha mar teljesen laza vagy. Turelmesebbnek kellett volna lenetek, meg kell szoknod, hogy azt a reszt mas is megerinti.

2008. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Lehet,hogy igaza van az elöttem írónak, de lehet egy nyákahártya sérülés,ami szintén nagyon tud fájni, de könnyebben kezelhetö. (pár nap) Mivel magától nem múlik általában, menny el orvoshoz. Èn nagyon szégyeltem magam, ezért, húztam, halasztottam,de ha tudtam volna,hogy tényleg csak pár napig tart még elmúlik mindjárt, elmentem volna rögtön.


A másik dolog az hogy ha ez a vér a bugyidról a hüvelyedbe kerül, (vagy a bemenethez) nagyon csúnya fertözést okoz.

Én egy ilyen miatt egyszerre jártam nögyógyászhoz,és a belre. Na meg persze a gyógyszerek.......


Eröt, egészséget!

Szia!

2008. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
soha nem értettem az anált miért csinálják. Még nem próbáltam, de nekem ne mondja senki, hogy azt élvezik. áá ez nagyon undorítóó!!!!
2008. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
20%
Nem tudom egyáltalán ki találta ki ezt az undorító dolgot!Biztosan nem egy nő!Ez úgy ahogy van gusztustalan!!!És az is aki ilyenre vágyik!!!!!!
2008. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is, mégis tolerálom azt aki ezt szereti.

(amíg tölem nem akar semmit)

2008. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha ilyen régóta van problémád, akkor komoly lehet a dolog...Valószínűleg aranyér. Szerintem mihamarabb menj dokihoz! Legközelebb meg használjatok bőven síkosítót, lazulj el a lehető legjobban. Szexshopokban meg kaphattok olyan spray-ket, amik arra valók, hogy ellazítsák a záróizmot, megkönnyítve a behatolást. Ha nem akartok lemondani erről az élvezetről, akkor próbáljátok ki azt.Mindenesetre én nem próbálkoznék vele ezek után...
2008. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindenképpen menjél el dokihoz, valószínüleg első körben kapsz rá kúpot meg krémet. Ez szerintem vagy egy belső aranyér, vagy egy repedés.
2008. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!