Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az, hogy szex közben nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy szex közben nem érzek a hüvelyemben semmit, akadályozhatja a teherbe esést?

Figyelt kérdés
Már fél éve vagyok férjnél de a hüvelyemben egyszerüen nem érzek semmit és félek,hogy estleg ez befolyásolhatja ateherbe esést.
2008. okt. 26. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a teherbeesés és az, hogy érzel-e valamit a hüvelyedben abszolúte nincsen összefüggésben.
2008. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az,hogy nem élvezek el azsem?
2008. okt. 26. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, de nem igazán jó ha nem tudod élvezni a sexet :S
2008. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
próbáljatok ki új pózokat. meg kérd meg a férjedet hogy közben izgassa a csiklót vagy akár te is izgathatod.
2008. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
köze nincs egymáshoz. én a helyedben nem akarnék még gyereket.
2008. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a huvelyben nincsenek idegvegzodesek, csak egy helyen az ugynevezett g-pontban. ez altalaban 4 centi melyen helyezkedik el. probaljatok minel tobb pozt ki, lehet, hogy csak rossz helyen kopogtat a parod. De a nok 70%a nem kepes a huvelyi orgazmusra. Nekem is csak 2szer volt meg, amugy meg marad a csiklo, az mindig keznel van :D.

A teherbeesesed egyaltalan nem befolyasolja ilyesmi, a termeszetet nem erdekli, hogy neked jo-e vagy nem kozben.

2008. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
már nem azért de az előttem szólókra ráférne egy kis művelődés, ugyani az orgazmus "feladata", azaz tulajdonképpen az orgazmus az annak a következménye hogy a "berendezés"szívó hatást alakit ki hogy a spermák "odataláljank" ahova kell...persze az h nincs orgazmus még nem jelenti h nincs terhesség sem, de az orgazmus növeli ennek az esélyét
2008. okt. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!