Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Óvszer nélküli anális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélküli anális szex során mennyi az esély, hogy elkapja valaki az AIDS-et?

Figyelt kérdés

Párommal egyszer próbáltuk, de nem tudtuk. hogy óvszer nélkül "nem ajánlott".

Szerintetek mennyire veszélyes ez, illetve ha igen, mi a teendőnk?


2008. okt. 25. 22:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha vki nem aidses, akkor nem kapod el tőle. amúgy meg jóval kisebb, mint fordítva, de ha nem bízol bnődben, akkor én nem kockáztatnék :P
2008. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Ha sokat cserélgettétek a partnereteket csak akkor van rá nagy esély,hogy elkapjátok a betegséget. Ezzel nem sokat segítettem!
2008. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésedre válaszolva, az anális szex során is elkaphatod az aids fertözést!
2008. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
attol kapod el az AIDS-ET aki AIDS-ES!!! EGY NEM BETEGTÖL NEM FOGOD ELKAPNI!
2008. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
ÉS ÍRJÁL CSUPA NAGY BETÜVEL!
2008. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
utolso välaszado vagyok.kihagytam hogy amugy ha valakinél fennàll ez a betegség és anàloztok..ugyanugy elkaphatod végbélen keresztül.akkor kapod el,ha pl szeretkeztek és kidörzsölödik"ott belül"és a testnedv illetve kicasi vér ätkerül a mäsikba..volt egy olyan sztory amugy hogy pärizsban egy aids-es ember a mozik székébe rakta a tüket..elötte megszurta magät majd beleàllitotta a székbe az emberek ugye nem vették észre és leültek..és egy cetli ältt a tü mellett:aids-es lettél felirattal!szval elég hozzä egy kis belsö nedv vagy kis vér és amint bejut a szervezetedbe elis kaptad..ugyanigy szex sorän is ha egy aids-essel fekszel le
2008. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
most ilyenbe miért kell belekötni hogy nagy betüvel irok avagy kicsivel.normàlis vàlaszt adtam ,és tudtommal nem neked..
2008. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

A válasz megírásának időpontja: ma 23:22

------

Ha nem tudnád, az a sztori egy nagy kamu volt. Erről ennyit.


A kérdésre válaszolva: igen, elkaphatod - ha AIDS-es volt az illető. LOGIKA

2008. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
nem volt kamu.pärizsban laksz?:D:D mellesleg pénzautomatäkba is raktak tüket..sajnos.
2008. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat.

Tegyük fel hogy idáig egyikünk sem volt fertőzött. A kérdés az, hogy elkaphattuk-e a vírust( elöször a fiu, utanan nyilvan lany is), a gumi nélküli analis szexel,a végbélban lévő bakteriumok miatt? Illetve ha igen , mennyi rá az esély?

2008. okt. 26. 01:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!