Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szexuális kérdésekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális kérdésekkel kapcsolatban miért vannak prűd emberek?

Figyelt kérdés
Akik olyan dolgokra mondják azt,hogy ne,vagy nem,ami teljesen természetes dolog lenne. Pl:Orál,önkielégítés,szájbaélvezés,maszturbálás stb (nem tartozik ide a szado,mazo és az efféle gusztustalan dolgok)
2008. okt. 25. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Vannak emberek (nők) akiknek pl: nem nagyon élvezi azt ha a szájába élveznek és tudni illik a szex ott kezdődik amit mind2 fél élvez és akar. Maszturbálás is tök természetes dolog. Van aki nem meri bevállalni, ezek általában nők.. Önkielégítés = Maszturbálás

Orálba is csak annyit tudok mondani amit a szájbaélvezésnél. Van aki szereti csinálni, van aki nem..

2008. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ezek leggtöbbször még soha ki nem eléghült szűz lányok vagy nagyon konzervatív családban élők... 1-2 petting ugy is eltelik mire rajonnek hogy ez természetes és jó... Nekem is van olyan ismerősöm aki elmondta hogy hát ő soha sem fog oralis sexet folytatni egy ferfival, azota csak en 4-5 embert ismerek akivel mar volt oralja:PP
2008. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
pl nők egy része igen egoista az ágyban, ami nekik nem okoz orgazmust, az nem is jó. gondolok itt orálra, srácok imádják csinálni, pedig nekünk aztán végkép nem a nyelvünk az erogén zónánk.
2008. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a szexuális nevelés elengedhetetlen. Engem a szüleim már óvodás koroban felvilágosítottak, persze csak az én kis szintemen. Alsós koromban már tudtam mit jelent az orgazmus, magömlés, merevedés, óvszer...., míg volt olyan osztálytársam, aki még hitt a "gólymesében". Az egész családom nagyon modern felfogású, a szüleim már akkor is imádtak meztelenkedni, és akár előttem is, és engem is erre bíztattak. A céljukat elérték, mert egyáltalán nem vagyok szégyenlős, és inkább büszked vagyok a testemre. Amikor elvesztettem az ártatlanságomat, hogy barátom nem akarta elhinni, hogy még szűz voltam. Nappal csináltuk, ami szinte elképzelhetetlen egy szűz lány esetén, és már akkor sem tudott olyat kérni, amit meg ne tettem volna. Egyszerűen kiváncsi voltam, és érdekelt minden, ami szex.

Csak hálás tudok lenni a családomnak, hogy így neveletek, mert gátlások nélkül, fantasztikusan élvezem a szexet.

Petranova

2008. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

mert mindenkinek más a természetes, van akinek nem természetes, hogy a szájába élveznek, és azt mondja rá, hogy nem, mer még soha nem is próbálta, vagy nem is akarja, vagy annyira vallásos családból származik, ahol ezek tabu dolgok.

mint említettem mindenkinek más a természetes, az én szememben a kérdező is prűd ember, mert nemet mond a szado-mazo dolgokra, valószínűleg anélkül, hogy próbálta volna. persze akkor sem biztos hogy tetszene az illetőnek, de hát a prüdéria lényege pont az, hogy csuklóból elutasítunk egy ismeretlen dolgot.

2008. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem értelek!!!!Azért mert valaki nem szeret ezek közül valamit nem azt jelenti ,h ogy prüd...bár hozzáteszem nekem egyikkel sincs gondom....de van olyan ismerősöm akinek igen...egyszer élvez egy pohárba és idd meg lécci aztán megnézném hogy áll a szád:D...ne prüdez le valakit csak azért mert nem természetes neki az ami neked igen..szerintem ennek nincs köze valláshoz, családhoz...valaki vagy le tudja nyelni, vagy nincs hozzá elég gyomra..

ja és aki azt írta mert a nők egoisták és nem szeretik kényeztettni a férfiakat....ez nem igaz!!!sajnálom ha csak ilyen lánnyal volt dolgod..de szerintem az arányok férfiaknál és nőknél egyformák már ami a másik kényeztetésének szeretetét jelenti:D

2008. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Senki sem prűd! Talán az én hozzáállásommal van a baj,mert értetlenkedek,hogy miért undorodnak egyes nők a férfi nedütől és miért tartják undorítónak az önkielégítést egyes nők és pasik és még sorolhatnám. Rossz válasz,hogy igyam meg a sajátomat. Nem erre voltam kíváncsi! Mindenki tökéletes úgy ahogy van! Nincsenek és soha nem is voltak prűd emberek! Bocsánat azoktól,akiket leprűdeztem!!!!!!! Az én felfogásom a primitív!
2008. okt. 26. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!