Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy orális szex közben ne legyen egy kis hányingerem? Nagyon szeretem a barátnőm, és szeretnék neki örömet okozni, de nem sokkal hogy belekezdek, sajnos öklendezni kezdek, ami nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Lehet még nem értél meg a feladatra! Hány éves vagy?
2008. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20. Viszont ő nekem az első, de már egy ideje együtt vagyunk.
2008. okt. 24. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Hát bocsi, hogy ezt írom, de nem azért van mert van egy kis "szaga" ott lent ami neked nem tetszik? Ez nem biztos hogy a higénia hiánya, hanem lehet azért is mert stresszel, hogy milyen lesz neki?!

Próbáljátok megbeszélni, ne félj neki elmondani! Ha ezen megsértődik akkor meg se érdemli a kényeztetést! De ha meg elég felnőtt a dologhoz, hidd el nekem, meg fogja érteni!

2008. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Minden emnber mas es ugy kell elfogadni, ha neked ez nem jo ne csinald biztosan megerti a baratnod. Meg a vegen megutalod.
2008. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hmm, esetleg ha közvetlenül fürdés után próbálnátok meg. nem hiszem h a higinéia hiánya, egyszerűen van akinek nem annyira jó izű, bár esetleg megpróbálhat ph semleges mosóval.
2008. okt. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem itt nem a szagokkal,ízekkel lehet a baj,hiszen semmi ilyet nem írt a kérdező. De nem kizárt persze,hogy akár az említett dolgok miatt jön rá az öklendezés. Mert ha kellemetlen szaga,íze lenne a puncinak,akkor véleményem szerint nem csinálná a lánynak,és biztosan a tudtára adná,hogy bizony nem kellemes íz,illat jön a punciból. Nem kizárt,hogy ha a lány nem borotválja a puncit(bár kicsi a valószínüsége)akkor az is lehet,hogy a szőr irritálja a kérdezőt és attól lesz hányingere esetleg amit nem írt le még öklendezhet is tőle. Még "pályakezdő" korombam hasonló velem is előfordult,hogy a lánynak nem volt leborotválva a puncija és úgy nyaltam. Bizony nem volt kellemes érzés. Hányinger nálam is felütötte a fejét. Utána közösen borotváltuk le. Persze tapasztalat hiányában ezen is átkellett esni, mármint a szőröspunci nyaláson,mert nem mindeni úgy születik,hogy a kisujjában van a szex minden tudása.
2008. okt. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a legtöbben őszülő fejjel sincsenek tisztában a szexualitással.
2008. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szagokkal nincsen baj, pont fürdés után csináltuk. Valószínűleg az utolsó válaszolónak van igaza, nincs leborotválva és az irritálhat. Köszi.
2008. okt. 25. 10:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a borotvalas sem valna be, meg szeretnem kerdezni: nem tul "hosszu" a baratod? Mert hogy a garatodnal van egy kis csapocska igy log lefele. Ha ahoz barmi hozzaer kesz a hanyinger... Kikuszobolheto, ha a kritikus pont elott nyelsz mindig egyet! Neked nem lesz hanyingered, Neki pedig - nos, elegge jol fog esni. _;")
2008. okt. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértettél, én fiú vagyok, tehát nyalásról van szó.
2008. okt. 26. 11:29
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!