Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez most hüvelyi orgazmus volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hüvelyi orgazmus volt?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok. Még sohasem volt hüvelyi orgazmusom, mindig csak a csiklóm ingerlésével jutottam el a csúcsra. Azért próbálkozok magamnak csinálni (van barátom), hogy csiklómmal teljesen felizgulok, majd az ujjamat bedugom a hüvelyembe. Tegnap végülis sikerült úgy elélveznem, hogy nem nyúltam akkor épp a csiklómhoz. De elötte hozzá-hozzá értem és igazából már rég elmentem volna akkor ha kicsit tovább akár az ujjam a csiklómnál van... Igazából igy az érzés ugyanaz volt, és csak egy újjal nyúltam fel. Akkor ez most mégis csiklóorgazmus volt? Hogyan tudnám mégjobban tréningelni magam a hüvelyire?
2008. okt. 24. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Neked legalább összejött!

Valószínűleg a G-pontra találtál rá.Szép élmények várnak még rád!

2008. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kegel féle hüvelytornával tudod jobban elérni a várt hatást! Nézz utána az interneten!
2008. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem G pontos volt, mivel a kedvesem már kitapintotta azt a pontot, és az nem volt olyan kellemes...azt éreztem, h menten bepisilek :P
2008. okt. 24. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó nyomon jártok, ha pisilni kell tőle, és ezt most komolyan mondom. Csak arra kérd meg, hogy finoman, gyengéden csinálja, ne durván és ne intenzíven. Inkább finoman maszírozza. A pisilési ingertől meg ne félj, nem fogsz bepisilni, ezt garantálom neked. Ami ki fog jönni, az női ejakuláció, ami EGYÁLTALÁN NEM VIZELET.
2008. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!