Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fáj a szex egyes pózokban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a szex egyes pózokban?

Figyelt kérdés
1-2 pózban fáj a szex pl.: kutya-pózban, vagy ha felrakom párom vállára a lábam. Nem értem miért ha picit elmozdulok akkor nagyon jó de ha párom \\\'visszalök vagy mélyebbre rakja" megint fáj :S mi lehet a baj?
2008. okt. 24. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

hogy a hüvelyed egy irányba áll, és nem forog veletek. az is lehet hogy kicsi a hüvelyed és azért.

úgy csináld ahogy jó.


a barátnömnek pl kicsi a hüvelye és mikor nagy kukiju barátja volt mindig mondta hogy rossza sex mert fáj. szóval fiuk a nagy pénisz is lehet rossz. én sem szerettem a nagyon nagyot.

2008. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bökdösi a méhnyakadat sztem!nekem is az szokott fájni!
2008. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
54%
Szia.Azért fáj mert túlságosan feszült vagy,ahoz hogy élvezni tudd a pároddal a szeretkezést ahoz el kell lazulnod,én már csak tudom.Gondolj valami szépre vagy néz meg valami olyan filmet amitől ellazulsz.Túlságosan is a szeretkezésre koncentrálsz.Hiddel nekem segíteni fog egy melegvizes relaxációs fürdő.
2008. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a pózokban képes a párod a legmélyebben belédhatolni, ha esetleg az átlagosnál még nagyobb is a pénisze, akkor ez könnyen előfordulhat. Kerüljétek ezeke a pózokat vagy mondd meg neki, hogy óvatosabban csinálja.

Petranova

2008. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt már pár olyan lánnyal dolgom, akiknél gondot okozott, h naggyal "áldottak" meg.
2008. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből is látszik, hogy nem a méret a lényeg, sőt néha már szinte kellemetlen a nagyság.
2008. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! majd megpróbálunk óvatosabbak lenni
2008. okt. 25. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezekben a pózokban mélyebbre hatolhat a péniszével. Valószínűleg eléri a méhszájat, ami fájdalmat okoz.Keressetek olyan pózokat, amiben ez kevésbé lehetséges.
2008. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!És másik pasival is fáj? Ilyen nekem is volt az előző barátommal,de a mostanival nem,szerintem azért mert túl vékony volt a pénisze,mintha egy késsel bökdöstek volna! Vagy lehet,hogy rövid a hüvelyed!
2008. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő az első fiú az életemben :) és jó ez így csak néha fáj. :S
2008. nov. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!