Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan/mitől elégülnek ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mitől elégülnek ki a srácok legkönnyebben?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a barátommal szeretkezés közben nincs semmi baj egészen odáig, míg egyszer elmegy...de ha a másodikhoz fogunk, akkor nem sikerül... Tanácsokat kérnék, hogy mi az amit nagyon szerettek... (pózok, orális közösülés, látvány, erogén zónák.....bármi ami eszetekbe jut!!!!!)

Örülnék, ha segítenétek...


2008. okt. 24. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nálunk is sok gond van a másik menettel. De szerintem idő kell... ha aktus után 1-2 órával csináljátok újra akkor a pasi nem szokott elmenni. Mi 2 aktust későbbre hagyjuk 4-5-val későbbre. Akkor már biztos elmegy ;)
2008. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a második rendszeresen kutyapózban történik és akkor neki is sikerül...a lényeg,hogy amikor belédhatol nagyon-nagyon fel legyen izgulva...szóval ajánlanám a kezedet a szádat...:Dmeg sok fiú nagyon felizgul ha a nyakát puszilgatják!

Az én pasim akkor tud leggyorsabban elmenni amikor látja hogy én eszméletlenül akarom+élvezem

2008. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, második húzósabb, ez ilyen, én pl akkor jól kiélvezkedem magam bnőmön, utána pedig a kezébe adom a dolgokat :D
2008. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket:D:D

De egyébként az a helyzet, hogy ő már az aktus után egy 10 perc múlva "készen áll" a következő menetre...és igazából nincs sok idő a kettő között...csak kb annyi, amíg óvszert cserél... Úgyhogy inkább fortélyokra lennék kíváncsi, amiket akármikor bevethetetek:D:D:D

Úgyhogy ha van valakinek ilyen, akkor írjon:D

Üdv

2008. okt. 24. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Meresz otlet: Dolj be Neki es hagyd, hogy ugykodjon egy kicsit! Aztan vedd at a ritmust es kezd el te razni a popsidat, O meg alljon le. Jo csipomozgas kell hozza es nehez is, de hatasos foleg ha jo a feneked! Akkorat fog elvezni, hogy elszall az agya. Sok sikert!
2008. okt. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!