Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rövid fitymafékkel is lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid fitymafékkel is lehet közösülni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 03:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

40/ffi.:Ne kínlódj vele,ambulánsan,helyi érzéstelenítésben 20 perc alatt az Urulógián megműtik.Tudtad,hogy a világon több a körülmetélt pasi,mint a nem körülmetélt.Lesz majd egy pozitív hatása is,a gyengébb ingerelhetőség miatt,kitartóbb,jobb szerető leszel!

A műtét után lesz benne néhány cérna,ami pár nap múlva magától kiesik.Aztán pedig,durr bele a közepébe!

2008. okt. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló ez azért nem így van!!

rövid fitymafék esetén mivel nekem is az volt frenulotómia mütétet végeznek nem körülmetétést!

ami abból ál hogy 10 perces beavatkozás és "megnyújtják" a fitymaféket.ne félj én ia nagyon paráztam előtte hú de mennyire aztán nem is éreztem semmit és 1 hónap múlva már rendben is volt tudtam szexelni is!de a mütét után kb fél évig csak lassan óvatosan szabad!!:)

2008. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

1 hónap?

Az nekem kicsit soknak tűnik:)

2008. okt. 24. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
40/ffi.:Nekem is felajánlotta a doki,de én úgy döntöttem,had repüljön csak a teljes bőr.Ha jól emlékszem már a 7.-8. nap szexeltem is vele.Nagyon-nagyon óvatosan.
2008. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is nagyon sok az 1 hónap mert ahol én olvastam csak annyi, hogy felvágják és kész:)
2009. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha elég nedves barátnőm akkor No problemo.

Én meg nem vagdostatom össze a legféltettebb testrészem:)

2009. máj. 12. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
De hosszú távon nem éri meg várni. Egy hevesebb együttlét közben megrepedhet, ami meg vérzik. Ha többször megreped akkor meg a hegesedés miatt lesz egyre rosszabb. Nyugi nem flex-el esnek neki, és sokkal jobb lesz ha már nem kell ezen agyalnod
2010. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!