Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kezdtem el folyni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdtem el folyni nagyon szex után?

Figyelt kérdés
Kb 3 órája voltam együtt a barátommal, azóta ha csinálok egy nagyobb dolgot (pl: felállok és sétálok) akkor érzem h nagyon elkezdek folyni. Miért? Nem élvezett belém egyáltalán. És olyan mintha "pukiznék" :D Az oké, h szex után pukizik a nemi szervem, de ennyi idővel utánna? ráadásul folyok is? Semmi szaga és nem is viszket.
2008. okt. 23. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos nagyon nedves voltál és az folyik ki belöled... mást nem tudok mondani :D
2008. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez felettébb érdekes ugyanis velem is ez van, csak én nem 3 órája voltam együtt a barátommal hanem 2,5 :D

egy cipőben járunk:D nálunk sem az volt, hogy belém évezett, tehát nem a spermája folyik kifelé.

2008. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D akkor fogalmam sincs mi lehet a gond. hüvelygyűrűt használok, de nem hiszem h köze lenne hozzá mert az nem folyik :D
2008. okt. 23. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mi óvszerrel védekeztünk, szóvel én sem értem, de szerintem ez túlnedvesedés lehet hogy igaz lehet:)
2008. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nem lehet se sperma, se hüvelyváladék, mert ez egy teljesen tiszta, szagtalan, víz jellegű folyadék. Ha nem fáj, nem ég, és másnak is van, akkor sztem nem kell aggódnunk.
2008. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :) Megnyugodtam
2008. okt. 24. 20:59
 7/7 anonim válasza:
ilyen mindnekinek van, ez teljesen normális, nem kell ebből problémát csinálni én úgy gondolom! Én is megilyestem először, amikor ilyen volt, de elmentem nőgyógyászhoz és ilyenkor a hormonháztartás reagál...ennyi, ez nem gáz, csak kicsit neked lehet, hogy kellemetlen, tegyél be egy tampont!
2008. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!