Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők miért bírják ki szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért bírják ki szex nélkül? A nőket nem izgatja annyira a szex mint a férfiakat? Ha nem, mi az oka?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Olvass már itt egy kicsit, és ne csak ész nélkül irogass ide kérdéseket!!! De ha nem megy az olvasás talán ha erre a linkre rákattintasz...:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__89..


...megkapod a választ!

2008. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocs nem akartalak felhúzni, nem tudtam, h szar napod van :)

Egyébként az egy másik kérdés ahol nem a kérdése adott válaszok vannak. Azokat ide lehet írni.

2008. okt. 23. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Nincs szar napom, csak tudod elég gáz, hogy itt olvasom a kérdéseket és válaszokat nap mint nap és ugyanazt látom ebben az esetben másodszor, de van úgy hogy egy kérdést (kicsit átalakítva) 4x ...

Na és ha valaki olyan ide téved akit tényleg érdekel valami, mit lát? Ugyanazt 3 oldalon keresztül ...

2008. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Olvasd már el a másik kérdést te zseni szted ugyanaz? Segítek: nem, egyáltalán nem. Itt főleg nők válaszaira vagyok kiváncsi, ott férfiak válaszára volt vlki kiváncsi.

Nemtudom,h érzékeled-e a két kérdés hasonlóságon alapuló bár a nemek különbözőségéből fakadó eltérő szexuális vágyak igényének leírására vonatkozó ellentétjét?

2008. okt. 23. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Alapállapotban a nőknek nagyobb a szexuális erejük, jobban tudják irányítani magukat. Ez nem azt jelenti, hogy nem kívánják az együttlétet, csak azt, hogy nekik alapból jobb az önkontrolljuk. Hangsúlyozom, hogy ez csak az alapállapot. Egy férfi is megtanulhatja ezt. Az ember attól ember, hogy nemet tud mondani a természet bizonyos törvényeinek.
2008. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
En negy evig egyedul voltam valasom utan es egy ferfi kollegam azt kerdezte nagy sajnalkozva hogy hogy birom?Szerintem egy no jobban le tudja foglalni magat es nem gondol olyan gyakran a szexre mint egy ferfi aki minden aprosagon fel tud izgulni(egy szep mell,miniszoknya),rogton ruha nelkul kepzeli el az illetot.De ez normalis dolog szerintem a magas tesztoszteron miatt.
2008. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én mikor kicsi voltam akkor sokszor fantáziáltam a szexről mikor még szűz voltam.Aztán jött vki és azóta úgy vagyok vele h van amikor pár napig folyamatosna kívánom,megállás nélkül,aztán jönnek a hosszú hetek amikor meg lennék nélküle csak ép neki van rá szüksége.Volt mikor kettesben lent voltunk telkükön és egy nap alatt akár 5-ször is volt valami,nekem persze nem volt mindig jó de ha nekem nem lehetett akkor legalább neki lehessen jó.Tegnapi napom is úgy telt h egyfolytában nyúlkáltam.:P
2008. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szia :) én nő vagyok, a nők is kívánják a sexet! de általában egy nőnek nemcsak az a fontos hogy testileg jó legyen neki, hanem arra is vágyik, hogy érezze a férfi szeretetét, tehát lelkileg is fontos ! Ezért egy nő nem biztos hogy minden alkalmat megragad, inkább vár még egy kicsit hogy testileg és lelkileg öröme legyen benne, de attól még ugynúgy kívánja.
2008. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nő vagyok. Szerintem ez mindenkinél másképp lehet, pl. én minden nap csinálnám:D Csak a suli miatt ez sajnos nem mindig megoldható... Van úgy, hogy egy éjszaka 4x is, és nem csak azért h a barátomnak jó legyen, hanem azért mert én akarom:P Szóval engem nagyon is izgat:P
2008. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!