Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valamilyen nemi betegségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamilyen nemi betegségem van orális sexet folytathatok a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
a péniszemen kiütésszerű piros pöttyök vannak és fáj is(makkon). orális sextől elkaphat valamit a barátnőm?
2008. okt. 23. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

40/ffi.: Ha nyelvtanilag nézem a kérdést,akkor neked nem,de mint kérdezted,nekem igen!

Komolyan.Szerintem csak úgy,hogy te kényezteted a csajt orálisan.De ez sem tuti,a legjobb az lenne,ha elmennél egy szakorvoshoz,bőrgyógyászhoz,nemi beteg gondozóba.

(És el is gondolkoznék rajta,hogy kitől kaphattam,illetve ő kitől kaphatta,illetve kinek adhattam még át!!!!)

2008. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ejnye...itt látszik az, hogy valamelyikőtök félre...! Ez bizony elég csúnya dolog!!!!

De hogy a kérdésedre is írjak valamit, először irány a kórház, aztán majd ők megmondják neked mit tegyél vagy éppen mit ne tegyél!

2008. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40/ffi.:Nocsak,átírták a szót,eredetileg "folytathatod" volt írva.Muszáj voltam megjegyezni,mert így hülyének néznek az első hsz. miatt.
2008. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem herpesz, ha fáj, éget, viszket... menj el orvoshoz, és mondd el a barátnődnek és majd ő eldönti, hogy ki akar-e elégíteni orálisan. De ezt tudnia kell. gondolkozz fordítva és akkor rájössz, hgy mindig azt tedd, amit te szeretnél kapni a másiktól...
2008. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!