Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez az orgazmus közeledtét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az orgazmus közeledtét jelenti?

Figyelt kérdés
Amikor a barátnőmet orálisan elégítem ki néha van olyan hogy elhúzza magát és azt mondja hogy ne csináljam..azt mondta azért mert már annyira elviselhetetlenül jó..tehát jól esik neki csak nem bírja...azt mondja annyira csikis..ha továbbcsinálnám akkor lenne orgazmusa?vagy ez mit jelent?
2008. okt. 23. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor túlérzékeny lesz.

Ekkor nem szabad közvetlenül tovább ingerelni - csak a környékét. Beszéld meg vele.

2008. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
40/ffi.:Szerintem ne csináld neki tovább.Inkább másként csináld.Gyakorlat teszi a mestert.Arra készülj fel inkább,hogy sokáig kell csinálnod,hogy végül jó legyen neki.Ki akadhat a nyelved,nyakad,karod,derekad.Ha sok idő kell hozzá,végül már a nyelvedet sem fogod érezni,csak csápolsz vele össze-vissza,a vak világba.A lényeg,hogy ne add fel,a célra koncentrálj,és a legfontosabb,hogy egy pillanatra se vedd le a nyelved,a mozgatását abba ne hagyd!Még mielőtt bele kezdtek,beszéljétek meg,hogy közben a lány időnként tájékoztat.Ilyenekre gondolok:Lejebb,lasabban,erősebben,gyorsabban,most jól csinálod,mindjárt jó lesz,pár perc...stb.Én azt javaslom,hogy a te orgazmusodra,mindenképp az ő kényeztetése után kerüljön sor.Ha nem jönne össze a lány orgazmusa,nem kell bánkódni,a hölgyeknek ezt sajnos meg kell tanulniuk,tapasztalniuk,a többség még életében nem élvezett el.De reméljük,nem lesz ez mindig így!Hála pl.ennek az oldalnak is.
2008. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy valamit jól csinálsz...mindenesetre figyelj a jelekre és hamar rájössz, mit, mikor és hogyan...stb...beszélj vele, hogy hogy lenne jó neki és néhány szó közben tényleg csak a segítségedre lehet!
2008. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is, ha nem akarok még elmenni, szólok neki, hogy "állj meg" és kicsit el is húzódom.


De amit te mondasz, az más. Olyat is szoktam érezni. Mintha csikizne, de az nem esik jól, ezt általában a kezével vagy nyelvével okozza. Olyankor kicsit eltolom a kezét/fejét hogy ne közvetlenül ott ingerelje, mert ez ilyenkor nem esik jól.

2008. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!