Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fájdul meg a torkom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájdul meg a torkom orális szex után, mintha meg lennék fázva? Nem sérti meg, mert nem túl mélyen engedem be a számba.

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Gőzöm sincs. Vagy véletlen egybeesés, hogy pont akkor fájdul meg a torkod, vagy általában fáj, de csak ilyenkor tulajdonítasz neki jelentőséget. Vagy lehet hogy megfeszíted közben az izmokat a torkodban. de csak tipp
2008. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Az alkapcsodnal faj, vagy tenyleg mint amikor megfazol?

Esetleg izomlaz vagy hideg levego. Fogalmam.

2008. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na mondok egy harmadikat. Ha a párod a szádba élvez, akkor allergiás lehet az ondóra, vagy valamire ami abban van. Sok lány van ,akit odalenn is csíp ilyenkor, de van olyan akinek csak a torkát, alul nem. Ez is egy megoldás lehet. Ha nem engedi a szádba akkor passzolok, de talán tényleg csak véletlen.
2008. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként is elég torokfájos vagyok,de ha el is mulik,orális szex után előjön.Olyan jellegű mint megfázáskor.Már gondoltam arra,hogy ha esetleg clamidia vagy hasonlo tünetmentes betegségem lenne attol lehetne,de nem tudom...
2008. okt. 23. 19:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja,nem engedi a számba...néha egy kicsi talán belekerül,de inkább csak előváladék.Köszi az eddigi kommenteket!
2008. okt. 23. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:

VALÓSZÍNÜLEG AZÉRT, MERT NEM VOLT A PARTNERED ELÉGGÉ ÁPOLT, TISZTA.

HA A PARTNERED TISZTÁLKODIK ELŐTTE, AKKOR EZ ÁLTALÁBAN NEM TÖRTÉNIK MEG.

2008. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindig frissen fürödve jön értem,ezt kizárnám.:) De azért köszi a kommented!
2008. okt. 24. 20:25
 8/8 anonim válasza:
Örülök, h megtaláltam ezt a kérdést, mert nekem is hasonló a problémám. Oralis szex után nekem inkább csípő, égő érzés van a nyelőcsövembem,de ha lenyelem, akkor meg ég a torkom meg a gyomrom, meg a nyelvem is. Már egyáltalán nem nyelem le, de még mindig kellemetlen, csípő égő érzés van utána napokig. Nem vagyunk betegek, már 5 éve ez van... Kivizsgaltak SDT szűrésen is, számból is vettek mintát, semmi. Enyhe refluxot állapítottak meg, de nem hiszem, h ettől lenne. Kedves kérdező, te rájöttél vmire, vagy hogy melyik orvoshoz fordulj ezzel? Nőgyógyász, gasztrológus, Nemi beteg gondozó se hallott erről. Már nemtom mot csináljak, de szeretem a partnerem, nem akarok váltani...
2021. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!