Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok felizgulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok felizgulni a barátomra?

Figyelt kérdés
Már 2 éve vagyunk együtt szeretem de nem akarok szexelni! Nem azért mert nem jó egyszerűen nem kívánom! Másokról fantáziálok akkor úgy érzem talán vele jobb lenne! Szeretem még vagy scak a megszokás?
2008. okt. 22. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem ő volt az első komoly kapcsolatod?

Mert lehetséges, hogy még nem igazán élted ki magad, és kacérkodsz a gondolattal milyen lehet mással.

Mivel szereted és boldog vagy vele, kár lenne a kapcsolatért. Inkább ismét dobjátok fel az egészet valamivel- romantikus vacsi, utazás....- hogy ismét szenvedélyesek legyetek.

Petranova

2008. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! megpróbáljuk! majd meglátjuk mi lesz!
2008. okt. 22. 10:11
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem inkább arról van szó, hogy Ti még fiatalok vagytok, és még nem is szexeltetek egyáltalán? (Ugye jól értem?)

"Nem kívánom" - ez mindig így volt? Simisimi, petting vagy akár sima csókolózás során régebben kiváltott belőled ez a srác szexuális izgalmat?

"Szeretem" - ez szólhat az embernek is, nem a "férfinak". És igen, a megszokás nagyot dob azon, hogy az ember összezavarodjon, mit is érez tulajdonképpen. Ha "amúgy" jól érezzük magunkat valakivel, a legtöbb ember számára nehéz az elszakadás.

Miért gondolod úgy, hogy "másokkal" jobb lenne? Ezek a mások konkrét személyek, vagy csak a Te fantáziádban léteznek?

Gondolkozz el ezeken. Ha nem akarsz a sráccal szakítani, valóban jó ötlet a kapcsolat "feldobása"

2008. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi,de kicsit érthetetlen leszek egy kicsit.


1.Feltételezem,hogy van,vagy volt orgazmusod,akár aktus,akár onanizálás során.


A pasik 99%-a a maszturbáció során nem a partnerükre gondol.(Ha együtt vannak,egymás előtt csinálják az más tészta,ezt inkább a pettinghez sorolnám).A hölgyek sokkal hűségesebbek e téren,60-70 %-uk,a jelenlegi vagy egy előző barátra gondol közben.

Neked már csak azt kell magadban eldöntened,hogy te kire gondolsz.Ha nem a barátra,szakíts,ha ő rá,vigyetek a kapcsolatba újabb elemeket,bármi előfordulhat.

2008. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én 18 ő 20 és van egy 4hónapos kisfiunk! Amúgy konkrét szélyre gondoltam! eddig két komoly kapcsolatom volt!
2008. okt. 22. 10:28
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Kedves valaki, aki a statisztikát említette - ha a férfiaknak "joguk van" másra gondolni szex közben, akkor a nőknek is, ugyanolyan mértékben. Ha ez nem szakítóok akkor, ha a férfi csinálja, akkor akkor sem szakítóok, ha a nőnek kalandoznak el a gondolatai.

Más kérdés, hogy szerintem mindenképpen problémát jelez a dolog.

Kedves Kérdező, nyilván lehet, a "nem élted ki magad" verzió megállja a helyét, hiszen 2 év kapcsolat után 18 évesen már gyermeket vállaltál (ebből a szempontból szinte mindegy, hogy akarva vagy "véletlenül"). De nem hiszem, hogy ez önmagában akadálya lenne annak, hogy a kapcsolat jó legyen, és szenvedélyes maradjon. Ez csak rajtatok múlik - mennyire akartok még tetszeni egymásnak, mennyire hagyjátok, hogy eluralkodjon a "megszokás", egymás természetesnek vétele.

Biztosan érdemes megpróbálni menteni a kapcsolatot.

Ha ez a másik személy konkrét valaki - gondolkozz ez azon, hogy ez csak "fellángolás", pillanatnyi szeszély, felruháztad olyan tulajdonságokkal, amiket csak Te ragasztottál rá; vagy valóban kölcsönös a szimpátia, és ez nem egy könnyen múló valami. Ha nem egyedülálló pasiról van szó, akkor ez alapon el lehet csitítani a vágyat - de ha igen, és szoktatok beszélgetni, minden... akkor nagyobb a veszély. De szerintem először a már meglevő kapcsolatot érdemes menteni.

2008. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ok! köszi megfogadom
2008. okt. 22. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell am mindig szexelni! Van aki tobbszor is naponta kepes ra, mert egyszeruen kivanja (es barkivel) van aki viszont a kevesebbel is megelegszik.

Aztan a szex kivanasa fugg a lelki allapotodtol is, nyilvan amikor vannak problemaid akkor a lelked el van foglalva a problemakkal es akkor mason jar az agyad, a lelked mint a szexen. Viszont amikor minden ok akkor kivanod a szexet.

Hat talan meguntad? Akkor mi lesz husz ev mulva?!

2008. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
55%

Szerintem (és remélem, hogy szerinted is) a legfontosabb dolog, hogy a gyereketeknek jó legyen, ezért sürgős lenne eldöntened, hogy hosszútávon ő e az ideális férfi (ezt pusztán racionális szempontok alapján) és ha igen, akkor érdemes dolgoznotok a kapcsolaton, és szép család lehettek. Mivel valamikor szerelmes voltál belé, biztos újra megtaláljátok a közös hangot, még ha nem is abban a lángoló formában, mert az előbb-utóbb elmúlik.

Ha arra jutsz, hogy van olyan, aki emberileg alkalmasabb lenne a gyerekedet felnevelni, akkor viszont gyorsan lépj tovább, amíg még kicsi, meg még te is elég fiatal vagy, hogy találhass valakit. Bár azt azért tudnod kell, hogy gyerekkel nehéz lesz...

2008. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán mert nem vonzó... Lehet hogy olyan a feje mint egy hathetes pizza, vagy a teste olyan mint Gollumé...
2008. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!