Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kedvesem nem akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvesem nem akar velem szeretkezni, lehet, hogy nem is szereti a nőket?

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatában szinte csak análisan szeretkezett. Többször aludtunk együtt, tudom, hogy van merevedése mégsem akar velem szeretkezni sem hüvelyi, sem anális úton. Azt mondja, hogy mostanság nincsen "szeretkezős" hangulatban. Lehet, hogy nem is szereti annyira a nőket?
2007. jan. 17. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na ez aztán a probléma! A pasiknál nincs olyan, hogy nincs szeretkezős hangulatban!

Vagy van valaki más az életében mellette, esetleg tényleg a pasikat szereti, vagy nem tart téged kívánatosnak! De akkor miért is van veled? Sztem beszélgessetek el erről, és tegyetek pontot az I-re!

2007. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is az lehet az oka,hogy van egy harmadik sezmély, aki lehet férfi is,legalábbis azok alapján amit leírtál,hogy csak análisan szeretkezett a volt barátnojével. De hát valoszinuleg azért észre kellene akkor venned pár apro jelet ami arra utal,hogy meleg a pasid.

hát nemtudom,mindenesetre én biztos nem hagynám annyiban a dolgot,hiszen ez onzo dolog,hogy nem akar veled szeretkezni,amikor neked szukséged volna rá.ezt meg kell értenie.és adj neki ultimátumot.

2007. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, és kiderült, hogy mi van?
2010. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy "AKTÍV" meleg srácon senki nem veszi észre. Beszédük,mozgásuk,stílusuk olyan akárcsak egy heteró pasinak! De tuti meleg mert nem megy veled a szex neki! Egy heteró vagy egy biszex pasi nem csak úgy feküdne melletted. És szerintem előző kapcsolata egy férfival volt!
2012. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!