Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők személyes tragédiakén élik meg, ha a párjuk egyszer-egyszer visszautasítja őket?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sok olyan kérdés van, hogy a nők problémáznak, hogy egyszer nem kivánta őket a párjuk, biztos már nem szerelmes/megcsal/akármi. Miért nem lehetünk néha mi is fáradtak? (Pláne, ha tudnák, minket hányszor utasitanak vissza...)
2008. okt. 20. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

A kérdést olvasva az a fogalmazódott meg bennem, hogy A FÉRFIAK MIÉRT ÉLIK MEG SZEMÉLYES TRAGÉDIAKÉNT ugyanezt?

szerintem a válasz benne van.

Attól függ az út melyik oldalán állsz...

2008. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem hinném,hogy nemtől függ.A pasik is ugyanúgy érzik,ha éppen a lánynak nincs hozzá kedve(mert ez is előfordul).
2008. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőknek tapasztalatom alapján gyakrabban nincs kedve, meg ugye van egy hét, amikor egyáltalán nincs kedvük. Mi már jobban hozzá edződtünk a dologhoz.


Amúgy sztem ez ezzel lehet összefüggésben: [link]

2008. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

úgy látom,a lányoknak itt vagy szinte mindig van kedvük hozzá, vagy félreértik a kérdést.


persze nekünk, pasiknak sem esik jól, ha a párunknak alacsony a libidója, de sokkal gyakrabban történik, mint forditva. általában akkor van szex, ha a nőnek is van kedve hozzá. ha nincs, akkor én nem kezdek el azon agyalni, hogy már nem szeret, hanem tudomásul veszem, hogy épp fáradt (és duzzogok magamban :D ).

2008. okt. 20. 16:04
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy vettem észre,hogy a pasik igenis duzzognak,ha nem kapnak szexet (ha kicsit többet kell várniuk,pl.2 vagy több hetet),és a legcsalódottabbak,ha nem élveznek el,a csaj meg sose élvez,el,ami nem annyira nyomasztja őket.
2008. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk be, két hét várakoztatás az SOK. És pontosan ezért élik meg a nők személyes tragédiaként, mivel általában a pasi nem kéreti magát, tehát ha mégis, akkor _valami_ van. A nők meg már csak ilyen kis spekulánsak...
2008. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Álljunk csak meg egy szóra. Lehet hogy mi nők "magunkba fordulunk" hogyha nem kapunk szexet és azon kezdünk el agyalni hogy "vajon szeret-e még?" Ti pasik is ugyanilyenek vagytok. Ha a csajnak épp nincs kedve akkor ti is duzzogtok, és egyből az az első kérdés hogy "miért? rossz vagyok az ágyban"? Persze a legtöbb pasinál így van, de tisztelet a kivételnek.

cukorfalat

2008. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom én sem örülnék, ha a párom azt mondaná "bocs kicsi, de most nincs szex, mert fáradt vagyok" Nekem ez teljesen elképzelhetetlen, és nagyon aggódnék, ha ilyet hallanék tőle. Még soha nem utasítottam vissza a közeledését én sem. Talán ez abból is adódik, hogy a libidónk azonos.

Petranova

2008. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában a pasik mindig akarják, mert nekik létszükségük. A nők kibirják évekig szex nélkül. Így ha a férfi nem akarja akkor a nő elkezd aggódni és kombinálni, hogy mégis miért nem akarja.
2008. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meghalnék évekig szec nélkülXDpedig lány vagyok:DDe szerintem is azért van igy mert a pasikról ugye az a köztudott h mindig az jár a fejükben , mindig azt akarják...és ha egyszer mégsem akkor nyilván gond van..én igy gondolnám..persze kivétel ha beteg vagy tudom h sokat dolgozott akkor megértem és hozzábujok:)
2008. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!