Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan oldjuk meg az intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg az intim együttlétet?

Figyelt kérdés
Az a problémánk, hogy mire belemelegednénk a dolgokba, már indulni is kell haza. Nekem van saját albérletem, de a párom még a szüleivel él, így időhöz vagyunk kötve és ez rendkívül frusztráló tud lenni. Ha viszont előre megtervezzük az együttlétet, akkor elveszti a spontanaitás örömét és erőltetetté válik. Milyen megoldást ajánlanátok? (nem vagyunk már kisiskolások :) )
2008. okt. 19. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Párod aludjon Nálad - miután bemutatkoztál a szüleinek, és bevágódtál náluk :)
2008. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha tervezni is kell előre. Nekem pl egész nap a torkomba dobog a szívem, ha tudom, h a kedvesem át fog jönni hozzám szeretkezni.
2008. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

1. szerintem is az jó megoldás lehet, hogy bemutat a szüleinek

2. ha megtervezitek, akkor annak is lehet előnye, mert nem biztos hogy úgy alakul és tessék - itt a spontanitás

Sok sikert! :)

2008. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem,ha neked van saját albérleted,és nem vagytok már kisiskolások akkor miért kell neki hazasietni?Miért nem alszik nálad?Szerintem egy független embernek ezt terveznie sem kell,mert ha spontán jön az összebújás akkor is ott alhat nyugodtan.Gondolom felnőtt embernek már csak nem kell anyucinak beszámolni hol töltötte az éjszakát?

És természetesen mutasson be a szüleinek,ha komoly a kapcsolatotok.

2008. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
? miért nem alszik nálad? vagy egy szobában laksz valakivel? ha idősebbek vagytok tényleg, akkor közösen is tervezhettek. a barátodnak/barátnődnek nincs külön szobája? és miért nem vagy bemutatva?
2008. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!