Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány vagyok és felizgulok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és felizgulok a homo (férfi férfival) szexre. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen ezzel baj, mindenkit más izgat fel :)

Akkor kezdenék el aggódni, ha csak az izgatna, ott már lehetséges kisebb gond. De egyébként nem látok benne problémát.

2008. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Igen. Akkor, ha magadat is az adott helyzetbe képzeled, valamelyik helyére.

Látszik belőle, hogy nem vagy prűd - aki egy(-két) férfi látványától már megijed.

2008. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Minden nő bukik rá. Engem fősulin a lányok minden farsangkor nőnek öltöztetnek..
2008. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

OFF:


Minden nő bukik a homo izékre ? Én Nő vagyok és baromira nem bukok az ilyesmikre, ugyhogy ne legyen má általánosítás... :P


Téma:


Nyugodtan nézd, ha Téged ez izgat fel, de elég furcsa ez... na mindegy :P


A.

2008. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, milyen formában izgat. A dolog nyers testisége, vagy inkább az erotikum?

Sok filmet, regényt átitat a homoerotika, pl. az Interjú a vámpírralt is lehet így felfogni. A szerző, Anne Rice azt mondta, katolikus neveltetése miatt fiatalon nőként nem mutathatta ki a férfi iránti vágyait, ezért kezdte el foglalkoztatni a férfiak közti homoerotika témája.

Vagy sokszor arról van szó, hogy a vágy időnként felülemelkedik a társadalmi konvenciókon, a szokásokon, és akkro az abszolút szabadság megtestesítője. (Pl. Teljes napfogyatkozás - bár annak van egy erőteljes nőgyűlölő vonulata)

Ha ez csak egy az izgató képek, témák közül, akkor biztos, hogy nem baj!

Lehet, arról van szó, tetszik, hogy két szép pasit látsz (gyakran igen szép példányokat választanak ilyen szerepre, pl. a Hölderlin c. filmben nekem nagyon tetszik a költő) És igen, azonosulhatsz is valamelyikükkel.

2008. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, persze, h általánosítás, amit egy csoportról mondasz, az általánosítás. Az embereknek 1 fejük van, ez is általánosítás, van akire nem igaz. És ajánlom, h keresőbe írd be, h yaoi. Iszonyat nagy kelendője van lányok körében az ilyesminek. Amikor drámán meg a lányok döntik el, h mit is játszunk, legtöbbször mi, (a két srác) valami erősen homokos szituációban találjuk magunkat...

Szóval akkor helyesbítek, húszból tizenhétnek bejön, még ha tagadja is. ;)

2008. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
igen,mindenki másra izgul.ne aggódj semmi gondod nem származik belőle.
2008. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én is felizgulok rájuk

szerintem nincs ezzel semmi baj, mindenkinek más jön be, a férfiak meg 2 nőre izgulnak, sztem ez normális

2008. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasik is felizgulnak a leszbi szexre gondolva. Az mennyire normális? Nah ez ugyanolyan.


Én is felizgulok, ha 2 pasit látok vagy ha csak rágondolok.


örülök, hogy nem vagyok egyedül :)


Megoldás lehet 2 biszex fiúval szexelni egyszerre :D és akkor mindenki mindenkivel :P Bocsánat, ha kicsit bizarrnak tartjátok. Nem kötelező megtenni. De az az egyik legjobb dolog ;)

2008. nov. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam két pasival egyszerre. Mikor azt mondtam, "nah fiúk most ti jöttök" eléggé ledöbbentek. Azóta kiderült az egyikükről hogy biszex. Továbbá talált magának egy eléggé perverz pasit. Megtaláltuk a közös hangot. A másik srác erről hallani sem akart, mondván "az kimeneti nyílás", de mikor hármasban maradtunk az egyik barátnőmmel...

Szóval: szerintem tök normális, sőt izgató, ha két pasi....

Hiszen egy jó pasinál mi lehet jobb? Két (vagy több) jó pasi... Hmmm...

Szerintem mindenki kapizsgálja mire akarok kilyukadni...

2009. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!