Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párommal már régebbóta 1ütt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal már régebbóta 1ütt vagyunk. Kapcsolatunkat elszeretnénk mélyíteni azzal hogy lefekszünk 1mással. A barátnőm még szűz. Hogy tudnám úgy csinálni h ne fáljon neki anniyra? Van erre 1általán mód?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, meggyőzöd h nem kell félnie, azért fáj, mert azt hiszik, fájni fog :P
2008. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nagyon óvatos,türelmes és figyelmes!Az meg nem biztos hogy fájni fog neki.
2008. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy nem durr bele a szexbe, hanem előtte legyen pár alkalom (vagy akár több, akár hónapokig!!!) csak petting. Ne akkor lássa először a nemi szervedet, például. Ismerjétek meg egymás testét, hangolódjatok egymásra, később, ahogy haladtok, elégítsd ki kézzel, szájjal. Ez jelentősen fokozza a lányban az intimitás érzését is, és könnyebben elengedi majd magát akkor is, ha közösülésre kerül a sor. Ha van kedve, viszonozhatja, de ezt ne erőltesd! (Arra szerintem ne nagyon számíts, hogy szájjal fogja neked viszonozni, türelem rózsát terem :) )

Amikor jön a Nagy Alkalom :) (legjobb, ha spontán "elfajul" a szokásos petting - de védekezzetek!) akkor legyen hosszú az előjáték, és ha nekikezdtek, és fáj a lánynak, hagyjátok abba! Semmi katasztrófa nincs abban, ha majd a következő alkalommal jön össze!!! Nem szabad erőltetni! Sok lánynak jó úgy, ha ő van felül, így tudja irányítani! Ha Te vagy felül, akkor is csak óvatosan "haladj", centiméterenként, finoman, lassan, mert valószínűleg nagyon "feszíteni" fogja.

Remélem

2008. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, lemaradt a vége: Remélem, jól fog alakulni! Szeressétek egymást!

(Ja, és remélem, elég idősek vagytok a szexhez?!)

2008. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szeretjük egymást!

és igen. én 17 barátnőm 16.

2008. okt. 26. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is fontos hogy elötte sokat pettingeljetek igy már nem lesz neki idegen a helyzet...szerintem kicsit mindenképp fájni fog..mert azért a legtöbben mégis csak félünk az elsőtől:DNekem például kicsit fájt de ettől még nagyon meghitt élmény volt:)elötte másfél évig csak pettingeltünk és nagyon élveztünk minden percet:)

2008. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!