Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem állt fel mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem állt fel mikor kellet volna?

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátnőmmel több mint fél éve vagyok eggyütt és anno már akkoris felált ha csak megfogtam a kezét vagy megöleltem bármi, a mai nap is igy zajlott megölteltem és én rögtön felizgultam rá már csupán ennyitől. Viszont este kicsit közelebb kerültünk egymáshoz mint szoktunk és ő is benyult nekem oda és nem állt fel nem értem miért ... NAgyon szarul éreztem magam utánna ezt látta is rajtam mondta is neki. A kapcsolatunkat jelenleg tökéletesnek mondanám én oda vagyok érte minden téren és ő is mi lehetett a gond? nagyon nem értem köszi a segítséget jah ha számit én 18 bnőm 17 éves lessz hamarosan köszi a válaszokat
2008. okt. 19. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez így érthetetlen, mi lehetett a probléma?Nem voltál ideges vagy stresszes?
2008. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi ez előfordul.igazából a konkrét okát és sem tudom megmondani de velünk is nagyon hasonló volt a szitu.az elején minden kicsit döcögősen ment de bele fogtok jönni.csak nyugalom no stresz, és beszéljetek meg mindent, az a legfontosabb.előb utób el fogtok lazulni és nem lesz probléma. hajrá!
2008. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én barátommal is egyszer igy volt. őis nagyon padlón volt tőle, alig tudtam megvigasztalni.. de csak akkor egyszer volt ilyen, előtte és utána soha. :D úgy tudom, ilyen mindenkivel előfordulhat akár különösebb ok nélkül is (stressz, idegesség..stb., persze attól is lehet). szal nyugi, emiatt nem kell nagyon idegeskedned. ^^
2008. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!