Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az emberek osszeragadhatnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek osszeragadhatnak, es ha igen akkor mert?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Azért mert koszosak, vagy mert pillanatragasztót kent a farkára mielőtt bedugta. Esetleg ha a női nemiszerv termeli a pillanatragasztót.
2008. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem ragadhatnak össze - persze akiket jól összeragasztanak azok igen.

Gondolom, hogy a kutyák párzására gondolsz, mert ők "összeragadnak" az aktus után. Erre egyszerű a válasz: a hím kutya akkor "adagolja" a lányba a hímivarsejteket.

Remélem elég érthető volt:)

2008. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Ezt hogy érted hogy összeragadhatnak?
2008. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
ha pl. sikositó helyett pillanatragasztót használnak, akkor igen, összeragadhatnak. egyébként nehezen.
2008. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Te soha, semmilyen felvilágosításban nem részesültél? Hány éves is vagy?
2008. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Az eddigi válaszok MIND rosszak voltak.

Volt már ilyen kérdés - és több lány is írt, akikkel meg is történt.

IGEN, a lány kaphat hüvelygörcsöt (ha megijesztik, pl), ami után bizony nagyon nehéz szétválni, ha éppen jól kapta el a fiút. Régebben ilyesmi sűrűbben fordult elő, amikor kevés volt a lakás, és nyilvános parkokban kísérleteztek a fiatalok.

Görcsoldó segíthet ilyenkor (pl. az, amit a fájdalmas havi vérzésre adnak).

2008. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen van ilyen ha a lány begörcsöl akkor a fiú nem tudja kivenni.Hallottam már ijet hogy egy lány ugy begörcsölt hogy a pasija nem tudta kivenni és ugy vitték őket a kórházba.
2008. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
igazából ezt én se tudtam, csak egyszer láttam egy vígjátékban, és nem értettem, hogy e most igaz, vagy sem:)
2008. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
ez*
2008. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is hallottam már ilyet... Egyik ismerösöm apja rendőr, és volt egy eset, hogy a moziban csinálta a párocska és feloltották a villanyt és hirtelen beállt a lánynál egy görcs és nem tudta a pasi kihúzni...
2008. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!