Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van ez már megint?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez már megint? Néhány hónapja élek szexuális életet. Az elején nem ment könnyen, mert fájt. Aztán egyszer csak nagyon jó lett, /a nedvesedéssel is gondok voltak. /

Figyelt kérdés
És most újra, teljesen száraz vagyok, és nem kívánom emiatt a szexet, mert égető érzést tapasztalok közben.
2008. okt. 19. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel én is valahogy igy vagyok.Erre szoktak többféle sikositot ajánlani.Én nem használok, a nedvesedés hiánya is álltalában vagy olyan eredetű hogy nem vagy eléggé felizgatva.(Vagy azért mert azon sztresszel h már megint nem leszel eléggé nedves)

Vagy más probléma van(betegségre gondolok).Bár ahogy leírtad nem voltak vele mindig gondok.

2008. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ismerős a dolog. ez lehet félelem miatt, gyógyszerszedés miatt, óvszerhasználat mellékhatása. mindenféleképp használj sikosítót.és kedves párodnak ne félj megmondani, ha te még nem vagy beizgulva.( mondd el mit szeretnél)
2008. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hüvelyi betegség, kedvesemnek is az volt.
2008. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Síkosító.Nálunk is ez volt a gond.A fájdalom miatt már addig jutottál,hogy nem kivánod.Tessék használni,és mindegy milyen nagyon jól fog csuszni,és kívánni fogod.
2008. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!