Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha használom bajom nem lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha használom bajom nem lesz belőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Együtt voltam a barátommal és rá 2 napra kijött megint az h csipett a vizeletem és vizelési igereim támadnak.Eddig csak háziorvoshoz fordultam ilyenkor csak vmilyen gyogyszert kaptam amitől elmult pár napon belül,de most meg is volt ma mult el a menszim és vettem amit reklámoznak a Canesten Kombi-t.Eddig csak a kenőcsöt használtam vmennyire segitett is kevésbé van ningerem és rcsipő érzésem.De ha elkezdem ezt használni a kupot ma estétől 3 napig és szerintetek elmulik ezáltal?Bár az van rá irva h gombás fertőzésre jo, meg ha duzzadt a külső nemi szerv és viszket,stb.De nekem nincsenek iylen hatásai csak az első 2 alkalommal volt ezekszerint egyre kevésbé jelennek meg a tünetek.Jo ha elkezdem használni és ha enm javul utánan elmegyek orvoshoz?Adjatok tanácsot..Köszi a segitséget Üdv Tündi
2008. okt. 19. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem a barátod megcsalt...Biztos tőle kaptál el valamit...Sorry
2008. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg hüvelygmba..vagy vmilyen egyéb gyulladás,fertőzés! Vagy a párodtól kaptad el,vagy nyilvános wc-n ilyesmi!! De valószínűleg segíteni fog azt nem tudom megmondani h 3 napon belül elmúlik e..egyénfüggő!! De lehet ha a krémet használod tovább az is megfelelő..a tünetekből leirva!! De ha egy hét után sem javul és rossz érzés kér

dezz meg egy orvost!!

2008. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hüvelygombánál túrószerű fehér folyás és viszketés tapasztalható. gyakori vizelési inger, csípő érzés inkább erős felfázásra utal. űlj forró fürdőbe, vegyél magad mellé 1 l ásványvizet,1 l forró teát és remélem rendbehoz. hozzáteszem ez van nálam is. és nem csalt meg a férjem (kedves 1 válaszoló). ha netán véres a vizelet, akkor az a felfázás utáni hólyaghurut. mielőbbi gyógyulást.
2008. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sziasztok további szép estét és napot!
2008. okt. 19. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem is gomba lehet, van belőle amugy 6 tablettás kiszerelés is ha esetleg nem múlik el v akármi, de kívánom h mielőbb elmúljon és gyógylj meg! :)
2008. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább menj nődokihoz, ő biztos többet tud mondani. Nem hiába vannak.. (saját tapasztalatból mondom)
2008. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!