Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha először elégítem ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először elégítem ki a barátomat orálisan azt is élvezi? Először mindenki béna?

Figyelt kérdés
Nincs valami tipp amivel az első is nagyon jó élmény lehet a barátomnak?
2008. okt. 19. 17:09
 1/8 anonim válasza:
100%
hogy jobban be tudd kapni,kicsit döntsd majd hátra a fejed,amugy meg senki sem béna,mindenki ráérez hogyan kell és mindeen pasi élvezi,bárhogyan-bárki csinálja... (:
2008. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőre pont az újdonság miatt az is lehet, hogy alig fogja tudni visszatartani :-)
2008. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem imádni fogja, és biztos értékeli, hogy megteszed neki. Az orális szextől teljes a szexuális élet.

Először finoman csináld, vigyázz a fogaiddal, játszadozz a péniszével, aztán már lehet gyorsabb, egy kicsit vadabb. Hidd el minden rendben lesz.

Petranova

2008. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nézz meg szerintem egy ilyen kazit. sokat tanulhat az ember. egyébként: ne szorítsd, körmökre, fogakra vigyázz, nem muszály tövig bekapni, a nyelvjáték is jó. először szép lassan, aztán ha figyeled a reakciókat, akkor úgyis belejössz. nyugodtan kérj segítséget. fogd fel a hajad, szeretik nézni, h mit csinálsz. ...
2008. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne fogazz és kérd meg, h irányítson. Bő nyállal és szűk szájjal!
2008. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elsőre még nem tudod,hogy mi a jó.Pár alkalom után már fogod tudni,hogy mikor hogyan nyög,vagy feszül a pénisze...fog az menni. :)
2008. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég csináltam először(nagyon élveztem), és másnap már kérte:) Tök jól esett, ezekszerint nem volt neki rossz. De kb nem is tudsz olyat csinálni, h rossz legyen. Én néhányszor elejtettem, az gondolom nem lehet vmi kellemes:S...
2008. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

annyira sokat nem lehet bénázni. :) ne fogazz, ne félj a szádbavenni. a barátod nagyon fog örülni annak, hogy megteszed ezt neki, vannak csajok akik teljesen elzárkóznak tőle. pedig fantasztikus érezni, hogy mennyire élvezi ezt a srác. ha abbahagytam kicsit, már mondta, hogy csináljam még :) időm se volt filozofálni, elment, lenyeltem a cuccot. szerintem ez egyáltalán nem valami kibírhatatlan dolog :) persze semmi nem kötelező, de ezer százalék, hogy jól esik neki és macera sem lesz vele. első volt, és a srác csak annyit tudott nyögni utána, hogy úristen de jó volt.


hajrá :)

2008. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!