Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem élvezem, ha orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem, ha orálisan elégit ki, hogyan lehetne jobb?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a gond, hogy nem akar kinyalni, vagy nem tudnánk megbeszélni. De amikor nyal, valamiért semmit nem érzek, mi az a nyalási erősség vagy mozdulatok, amelytől jobban élvezném?


Vagy lehet, hogy nem vagyok az ilyenre annyira ingerelhető? Ujjazás viszont nagyon jó...


2008. okt. 19. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor tegye azt, ami jó!

Majd későb kísérleteztek... lehet, hogy változni fog.

2008. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Sszia, először is, szerintem undorító egy megfogalmazása ez egy ilyen dolognak, érezd úgy először is, hogy kielégít... fogd fel így. Ne csak egy "kinyalás" legyen, undorító és taszító már maga a szó is, nem állatok vagyunk szerintem, és.. na mindegy. Én azt tanácsolnám, hogy próbálj meg rájönni, mi az, ami totál beindít. Amikor amúgy engem próbál ily' módon kielégíteni a párom, valamiért én sem élvezem. Próbálkozzon akkor a kezével, az ujjaival... és találja meg a különösen erogén zónáidat. Szerintem már a csikló ingerlésével is elég jó dolgokat lehet elérni. Ha nem szájjal, akkor máshogy :) Használjátok a fantáziátokat. (ajánlanám pl. azt is, ha a párod pénisze felizgat... :) Feküdj rá, és "csináld ki őt is, meg magadat is" :)... Játszadozzatok, és teljesen őrjítsétek meg, kínozzátok egymást.. ameddig bírjátok :) talán így könnyebb lesz.) Sok sikert!
2008. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha végig azt írtam volna hogy "orálisa elégít ki", akkor meg azzal lett volna a gond, hogy fiú vagyok-e vagy lány.
2008. okt. 19. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki,hogy erősebb ingerlés kell.Közben ujjazzon,szívja erősebben....
2008. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!