Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért félek? Mert szerintem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek? Mert szerintem nincs rá okom de egyszerűen nem merem megtenni!

Figyelt kérdés
17 vagyok, és szoktam a csiklómat izgatni. Már többször próbáltam hogy az ujjamat felteszem, de amikor már fél centire köbö megvolt, kihúztam mert félek hogy valamit elkapok, pedig kezet mosok előtte alaposan. Meg félek az érzéstől is.(Mit érzek ott bent, meg az ujjammal mit érzek majd). Meg szeretném megnézni tükörben a szűzhártyám, de nem tudom miért de egyszerűen azt se merem megtenni! Pedig szeretnék ezen a túllépni, főleg hogy 4 hónapja barátom van, és amúgy is...Tudom hogy hülye vagyok...:S Hogy vehetném rá magam? Pedig fel vagyok olyankor izgulva mindig...jobban el kéne engednem magam? de hogy?:(
2008. okt. 18. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz tőle, ne nyúlkálj. Elég, ha nőgyógyászhoz el mersz menni.

Mi lesz majd a fiúddal? Sikítani fogsz, ha simogat? De akkor legalább halkan... és mondd meg neki előtte, hogy óvatosan... akkor talán nem lesz baj.

2008. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon fontos lenne pedig, hogy elengedd magad, mert ha saját magad előtt is szégyenlős vagy, akkor a barátoddal is az leszel. ne félj attól h valamit is elkapsz, főleg ha kezet mosol, amugy is a hüvelynek elég masszív védekezőrendszere van, úgyh csak semmi pánik. szerintem a legjobb lenne, ha tényleg megnéznéd ha kiváncsi vagy rá, és nyugodtan taposgasd, amig meg nem érzed a szűzhártyát, fájni biztosan nem fog. nem kell egyébként tovább se feltenni az ujjad. nem tudom hogyan engedhetnéd el magad jobban, talán értsd meg h ezen nincs mit szégyelni mert mindenki próbálta, hisz mindenki volt már erre kiváncsi, és ha megismered és megszokod a saját tested az a párkapcsolatban is csak a javatokra válik.
2008. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, ez is kicsit bátorít...:) De amikor a pasim simogat bugyin keresztül, akkor egyáltalán nem vagyok zavarba, de szeretném beljebb engedni Őt:) Ja és láttam egy videót szüzesség elvesztéséről, és nagyon vérzett a lány :( de megpróbálok erre nem gondolni!:)
2008. okt. 18. 21:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tusolsz, nem mosod ki az ujjaddal a hüvelyedet is??? Próbálkozz a fürdőkádban, meleg vizben, ellazult állapotban biztos könnyebben fog menni.
2008. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mien volt a videó, lehet h kicsit meg volt csinálva, mert azért nem jellemző, a nagy vérzés szerintem. nálam pl elhanyagolható volt, és hidd el senkit sem zavar, szerintem a barátom is tudja, h várható. nem tudom ő szűz e egyébként, vagy volt e dolga már szűz lánnyal, de ne aggódj. szerintem nyugodtan engedd beljebb, az a jó ha minél többet megtudtok egymásról. de a forróvizes-ellazulós dolog télleg jó lehet
2008. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, Ő is szűz
2008. okt. 18. 21:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre elég, ha a bugyidba beengeded :-) Még nem kell levenni... csak simogasson úgy. Majd aztán szépen alakul tovább...

Azt a videót meg felejtsd el. Az inkább erőszak volt.

2008. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Belinkeled kerlek azt a videot ahol lattad? Enis meg szeretnem nezni.. Koszi
2008. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
[link] ez lenne az.
2008. okt. 18. 23:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Koszi szepen
2008. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!