Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az gáz, ha 16 éves létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha 16 éves létemre nem vagyok szexmániás?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és a legtöbb (kb 20-ból 18) csaj a környezetmben ha tehetné minden nap szexelne és állandóan kívánják a pasijukat stb. Én nem érzem mindig ezt.. Van mikor nincs kedvem hozzá és van mikor más jobban érdekel mint a szex. Meg általában a fiatalokban nagyobb a tűz szex terén mint a 25-30-on felülieknek.. Félek hogyha most nincs mindig kedvem 25 évesen egyáltalán nem lesz.. vagy van ennek előnye?
2008. okt. 18. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ne agyalj már hülyeségeken, kérlek.
2008. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Már hogy menne el tőle a kedved?

Attól, hogy nem mindíg csak a szexre gondolsz még nincs veled baj. Baj akkor lenne, ha egyáltalán nem kívánnád.

A barátnőid pedig nyilván azért beszélnek róla egyfolytában, mert még új és izgalmas a számukra vagy egyszerűen nem csinálnak semmi mást a szabdidejükben, amiről mesélhetnének :D

2008. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Meg általában a fiatalokban nagyobb a tűz szex terén mint a 25-30-on felülieknek.."


na ez se igaz. nőknél nagyon gyakori, hogy 30 után jön meg igazán a kedvük a hancúrozáshoz. férfiaknál meg... 30 felett sem gondolunk kevesebbet a puncira, mint addig, csak megtanuljuk jobban leplezni :D

2008. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
40 éves nő vagyok és teljesen igazat adok az előttem szólónak. De ha te 16 évesen nem vagy "forróvérű", akkor valószínűleg ilyen típus vagy. Én a másik táborba tartozok és 40 évesen is nagyon kívánom.
2008. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.Ritkán lehet ilyen kérdéseket olvasni.

Nem akarlak megbántani, én örültem a kérdésnek.....

2008. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te is tudod hogy ez NEM GÁZ :(Hogy lenne? Az ellenkezője a gáz! :(
2008. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Kiváncsi vagyok miért pontoztak le.. Fáj?:)
2008. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!