Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy nem járhatunk ez csak szex volt, de amúgy szeretem?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a fiú barátommal (24F) aki csak a barátom nem jártunk soha. 2 éve ismerjük egymást, nekem még nem volt párkapcsolatom, szerelmes vagyok ebbe a srácba, de nem járhatunk, mert én sokszor vagyok depressziós,hangulat változàsaim vannak, kevés az önbizalmam is, sokszor egyedül vagyok és nincsenek barátaim. Ő az egyetlen barátom akivel egy helyen dolgozom, de amúgy legelőször egy legós kiállítàson találkoztunk. Egy hete volt,hogy átjött hozzám este beszélgetni,filmet nézni. Megkínáltam borral, ő még sört is kért. Nem ittunk sokat, de én hamar éreztem az alkohol hatását, viszon magamnál voltam, tudtam,hogy mit csinálok csak oldottabb lettem és megkértem a barátomat,hogy tanítson meg csókolózni. De több lett csókból kétszer is szexeltünk az este. Reggel gyors zuhany és mentünk dolgozni viszont nem beszéltünk az estéről azóta semmit. De itt jön a bökkenő. A szexről nem beszéltünk, meg semmiről, viszont azt hiszem azt gondolja,hogy többet akarok tőle és együtt vagyunk most. Kedd óta minden este meló után jön utánam haza kísér bejön a lakásba, beszélgetünk, de nem úgy mint az előtt. Hanem oda jön hozzám az ölébe húz, átölel,megcsókol. Kaptam tőle virágokat is és szombaton amikor melónak vége volt akkor meg elhívott moziba, ami nem volt meglepő csak úgy csinál mintha a barátnője lennék. Már "kicsimnek" nevez és folyton mondja,hogy annyira szeret engem úgy örül kettőnknek,boldog,hogy végre velem lehet. Amit nem értek, mert neki hetente más barátnője volt. Najó nem, mert fél éve nincsen senkije, szexkapcsolata sem azt mondta most jó neki egyedül. Ez is így fura. Vagy szexkapcsolatot akar? Nekem csak barátként okés ő, az egyetlen barátom. Nagyon szeretem meg szerelmes is vagyok csak nem akarok párkapcsolatot tönkre tennék mindent. Szerintetek,hogy érdemes elmondani neki,hogy szép volt jó volt ami történt és szeretem is, de nem lehetünk együtt!? Nem tudom hogy mondjam meg neki,hogy nem járhatunk. Nekem szakemberhez kell mennem heti egyszer, de még mindig "beteg" vagyok, sokszor magamba fordulok. Ezt a beteg depresszíós oldalamat nem ismeri..


21L


2017. júl. 24. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetne a baratod es a parod is egyszerre? Ha szereted es o (ezek szerint) viszonozza,akkor ne vond megagatoktol a boldogsagot,ezzel neki is fajdalmat okozol es valoszinuleg a baratsag is odalessz. Adj egy eselyt magatoknak! Szurkolok nektek.
2017. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát már nem úgy viselkedik velem mint egy baràt. Annál több ugye, aminek nagyon örülök, szeretem. De megelégszem azzal is,ha csak barátok maradunk. Mert a barátsàgunk örökké tarthat. Amikor volt valakije akkor is mindig foglalkozott velem, sosem hagyott magamra,mindig keresett engem. Viszont alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra. Sokszor egyedül érzem magam, este csak úgy rám tör a latergia, sírok, nem jó egyedül lenni. Nincsenek testvéreim,nincsenek barátaim, a szüleimmel pedig 18 éves korom óta nem tartom a kapcsolatot. Nekem csak a barátom van, az a legfontosabb és mindig megemésztettem,ha volt valakije, komolyan az jobban foglalkoztatott,hogy olyan lányt fogjon ki aki tényleg szereti őt. Szóval nektek milyen tanácsaitok vannak? A barátsàgunk ilyen miatt nem érhet véget! Az csak egyszer megtörtén és örülök,hogy vele nagyon szeretem őt.
2017. júl. 24. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan problémagenerálós szituáció. Ha Te szereted őt, és ő is szeret viszont (a mellékelt ábra bizonyítja), akkor ne tagadd meg magatoktól a boldogságot!

Szerintem már ő is régen többet érzett mint barátság, csak a jelzésedre várt!

Hidd el, ezek után akármit csináltok, már semmi sem lesz ugyanolyan, mint előtte! Akkor meg miért ne próbálhatnátok meg? Az igazi barátságnak a csókkal lett vége. Talán nem is baj, mert attól még jobb is lehet. :)

Mondd el neki őszintén a félelmeidet, és bízd rá a döntést, hogy akar-e a depressziós oldaladdal együtt! Lehet, hogy pont ez a kapcsolat fog kirángatni a gödörből. :)


Egyébként pár hónapja volt egy hasonló kérdés, olvass bele, és kívülállóként Te is rájössz mi az igazság. Én drukkolok! :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2017. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!