Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Próbáljam meg érte, még ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg érte, még ha nem is akarom? A barátommal már féléve együtt vagyunk, már sokszor lefeküdtünk de mindig úgy hogy ő volt felül vagy fürdés közben esetleg állva de még nem volt olyan hogy én legyek felül.

Figyelt kérdés

igazából nem is szeretnék.úgy érzem elszúrnám.ő viszont nagyon szeretné úgy is...

nem tudom hogy kéne mozognom? segítsetek


2008. okt. 17. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

fogadjunk nem volt még igazi orgazmusod.


na ha felül leszel és úgy gyakorolsz nagy seélyed van hogy akár az elsö alkalommal lesz már.


lovagló helyzetben a nö sokkal jobban tudja irányítani a testét és élvezni a sexet.


ne féj töle mert sokkal nagyobb örömöd lesz benne.


amúgy az persze munka, mert ugye könnyen elfekszik a nö pláne ha nem is akarja a sexet és úgy csinál mintha jó lenne, de a lovagló pózban neked kell leginkább mozognod.


ha nem csak reszeést akarsz hanem igazi sexet akkor pattanj rá a hapidra.

2008. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Teljesen átérzem a problémád, mi 4 éve vagyunk együtt, de most is nagyon ritkán csináljuk lovagló pózban, mert nekem nem jó érzés. Nem azért, mert nekem kell mozogni. Hanem nekem úgy fájdalmas és semmi jót nem érzek közben. Meg kezdetben alig akar úgy bemenni... De persze a párom kedvéért én is megteszem, hogy iylen pózban csináljuk, de látja rajtam, hogy így nem jó, így inkább váltunk. Nem mindenkinek jó minden póz. Szóval ne görcsölj ezen, mondd el a párodnak... biztosan megérti, hogy félsz. De próbáljátok ki, lehet kellemes meglepetés ér :)
2008. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hogy kell mozogni... föl le a farkán, hogy máshogy... az összes többi csak vizuálisan néz ki jól, semmit sem lehet belőle érezni.
2008. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kell mozogni? Attól függ, mit akarsz. A pasinak nagyjából az a jó, ha fel le mozogsz, mintha ő dugna téged kb, magadnak meg tapasztald ki :) De ha jól csináljátok, simán oda tudod dörgölni a csiklód, és az ugye jó lehet :)
2008. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk például a párom és én is úgy szeretem, ha lovaglás közben nem le-fel, hanem előre-hátra mozgok. Ezt a mozgást különbőző tempóban csinálom, néha körzök a csípőmmel, a behatolás szögét is változtatom, néha előre dölök, aztán meg egészen hátra. Addig-addig "ügyeskedek", míg orgazmusom nem lesz, aztán kipróbálunk egy másik pózt.

Petranova

2008. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi zavar benne,hogy eddig nem tetted meg?Mozogni egyértelműen fel-le,vagy ahogy jól esik.Pl a párom kimondottan szereti,ha kicsi köröt írok le a csípőmmel.Ha az zavar,hogy lát közben,fordíts neki hátat.Úgy azt sem látja,ha kielégíted magad,viszont érezni fogja,és tuti jó lesz neki.
2008. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) most bátrabb lettem:) majd alakul valahogy...
2008. okt. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!