Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Illik egy lányt rögtön az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik egy lányt rögtön az első éjszakán a fenekén is megujjazni?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyen dolgok inkább későbbre valók?
2008. okt. 17. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
ezt nem igazán szokás csinálni, eleinte, csak ha a lány direkt kéri.
2008. okt. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Miért, a többi éjszakán illik?

Amúgy sztem is későbbre valók az ilyenek, már ha egyáltalán szereti. Kezdd kisujjal, alaposan bekrémezve. Ha kellően fölizgattad, észre se fogja venni, mit csinálsz vele, csak azt, hogy valami baromi finomat. Tapasztalat!

2008. okt. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha már petting van, nem tök mind1?
2008. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Hát ez tök undorító...ezt sosem illik! Ha eléggé perverz a páros és nekik belefér...hát lehet! De a legtöbb párnak fel sem merül sztem....juuuuuuj ez tényleg undorító!!
2008. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindent " ellőttök " az 1.éjszaka,mi marad a továbbiakra?!Jó,ha külön kéri,akkor tedd meg neki :-P
2008. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb lány szerintem nem díjazná hogyha a fenekét akarnád ujjazni.Ne csináld ha nem jelezte hogy szeretné, mert baromi nagy égés lehet a vége.
2008. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!