Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az, ha egy lány a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy lány a harmadik alkalommal is vérzik?

Figyelt kérdés
Először egyáltalán nem vérzett. Másodszorra elég erősen, és ma,amikor harmadszorra együtt voltunk, megint, de most nem annyira erősen. Epres gumit használtunk, azt hittem, csak arról válik le a síkosító, de aztán rájöttem,hogy nem, és az vér. Ezen kívül a hasa is fáj. Aggódom, nem szeretném, ha valami súlyos baja lenne.. kérlek, segítsetek
2008. okt. 16. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Először gondolom nem szakadt át, és eddig 3 szűz lány is vérzett nekem is második alkalommal. Szal majd ha pár alkalommal még fönn áll ez, akkor doki, de amúgy nyugi.
2008. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

egyébként most meg állítólag vírusa van,reggel rosszul volt. Szúrt a hasa,homályosan látott, mondhatni elkábult.. Délutánra már szinte teljesen jól lett,csak a hasa fájt. Amiért aggódom,az az,hogy állítólag 5 napja van vírusa, de minden nap csókolóztunk (elég sokat), és én nem kaptam el.

2008. okt. 16. 22:23




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!