Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiaknak mennyi az átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mennyi az átlag farokmérete (felállva)? és ezt mennyi idős korukban érik el?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Három cm, és ezt nyolcvanéves korukra érik el!:)
2008. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
12 centi az átlagos méret, 17-18 éves korra alakul ki a végleges
2008. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Én annyiszor hallom ezt a 12 cm-es átlagot, de én nem akarom ezt elhinni. Ebből nem lehet következtetni például a magyar átlagra.

Amikor ezt a furcsa átlagot kiszámították bele vették a 30 cm-t ütöget barna férfiakat, illetve a kifejezetten kis mérettel rendelkező ázsiai férfiakat. Nos, mivel Ázsia területe 44,7 millió km2, így elég sokan is vannak. Így az átlag inkább negatív irányba tolódik....

Szerintem ebből nem lehet reális adatokat kapni.

A jó átlag azért 15-16 cm felé van.

Petranova

2008. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Nos, a vélemények megoszlanak, de a téma fontosságát senki nem meri lekicsinyleni, ugyanis egy felmérés szerint - micsoda meglepetés - az érzéki száj, a feszes, kicsi fenék, a helyes arc és a dús haj után bizony a pénisz mérete a legfontosabb a nők számára a férfi külsejét tekintve.



Ám hogy a fekete férfiaknak lenne a legnagyobb? Egyre többen tartják úgy, hogy ez a megállapítás bizony kacsa. Dr. Robert Chartman kutatása szerint ugyanis az angol és a német férfiak nemi szerve áll az első és a második helyen nagyság szerint, az afroamerikaiaknak csak a nem annyira megtisztelő harmadik helyet sikerült megszerezniük.



Más felmérések ugyanakkor még mindig azt tartják, hogy igaz a régi állítás, ezt bizonyítja az is, hogy a világ legnagyobb falloszával rendelkező csúcstartó, "Long Dong Silver" - 44,5 centiméterével -is fekete bőrű. Más tanulmányok is alátámasztják ezt, hiszen míg a fehér férfiak átlagos péniszmérete 14-15 centiméter, addig az afroamerikaiak ezen átlaga 16-20 centiméter!



Egyébként nemcsak a fekete férfiak rendelkeznek nagy méretekkel, a hölgyek is! Egy klitoriszkutatás szerint míg a fehér bőrű nők esetében nagyon ritka az egy centiméternél nagyobb csikló, addig a színes bőrűeknél egyáltalán nem ritka a 2-3 centis.



A csúcstartókkal szemben az ázsiai férfiak rendelkeznek a legkisebb pénisszel, és ebben talán jobban egyet értenek az ezzel foglalkozók. Esetükben az átlagos hossz körülbelül 10-14 cm, az átmérő pedig 3 cm. A legkisebb fallosz tulajdonosa egy hindu férfi, aki mindössze 4 centiméteres darabbal büszkélkedhet.

2008. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Sztem a második válaszolónak kis farka van és ezzel nyugtatja magát.
2008. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Én meg érdekes fehér vagyok és láss csodát épp 14/4-es kaliberem van. Akkor most mégis beleesek a nagyátlagba. Szvsz szarok bele akkor is ez van ha igen ha nem, és azzal vagyok megelégedve h arányos és egyenes nem olyan torz dugó mint sokat látni. Meg szupi nagy makkja van, a csaj meg elégedjen meg azzal amit kap, bedughatja a picsáját krinolinnal is ha nem elég ennyi.
2008. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
16 az átlag. Hát a pasik 22 éves korig nőnek de hogy odalent is nem lehet tudni ez olyan mint nálunk a mell :D:D van akinek csak 19 éves korára lesz teljes.
2008. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17 évesen 17 cm ha feláll, de hidd el nekem a tehnika a lényeg, ha tudod hogy kell, felizgatod, sokkal jobban élvezi a csaj még ha 12cm is felálva :)
2008. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

17 évesen 15 cm ha feláll, de hidd el nekem a tehnika a lényeg, ha tudod hogy kell, felizgatod, sokkal jobban élvezi a csaj még ha 12cm is felálva :)


-NWO-

2008. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jobb 2 cm mínusz...:)
2008. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!