Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy pasit zavar, ha óvszerben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasit zavar, ha óvszerben kell szexelnie?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtem le a barátommal, de mindeképp óvszerrel szeretnék majd. Nem akarok fogamzásgátlót szedni. Vagy ezt megkéne tennem érte? Ti hogy látjátok?
2008. okt. 16. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Szeritnem ha zavarja akkor hagyd ott olyannal nem kéne lefeküdni aki ennyit nem vállalna barátnőjéért.

Amúgy nemhiszem, hogy bárkit is zavarna ha már ottvan:D

2008. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha már legalább fél éve tart a kapcsolatotok, akkor esetleg megtehetnéd. Az óvszer elég macerás és illúzióromboló. No meg okozhat néhány meleg pillanatot (vagy hetet...)

De beszéljétek meg.

2008. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nos, a srácnak meg kéne tennie érted, hogy gumit használ?

És igenis, zavaró, főleg lelkileg, hogy igazából egy gumidarabban van a farkam, és nem a kedvesemben...

És elég sokan allergiásak is a gumi anyagára, vagy ha valaki nagyobb méretekkel van megverve, akkor csak extra nagy gumiban élvezhető akárcsak minimális mértékben is, az meg horribilis összeg tud lenni, főleg egy szexuálisan aktív kapcsolatban.

2008. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
komolyan, a palik már ennyire elkényelmesedtek, h kényesek gumit húzni a farkukra, mert jaj allergiásak. akkor baxus szendjenek ők fogamzásgátlót, és borítsák fel a hormonrendszerüket, mert ugye az olyan egyszer a csajnak mondani, h szedjed babám, mert jaj nem benned van a farkam hanem ey gumidarabban. önelégült palik nem hajlandóak gumit húzni, és azok meg sem érdemlik a szexet. de szedj fogamzásgátlót csak miatta, főleg ha nem akarod. utálom az olyan pasikat akik ezzel a dumával jönnek, hogy jaj gumi "olyan mint zokniban lábat mosni". bekaphatják
2008. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egy kapcsolat elején szerintem normális óvszerben szeretkezni. 6-8 hónap után, ha már esetleg össze is költöztök, célszerű áttérni tablettára, vagy más alternativ módszerre, mert bizony sokkal jobb érzés gumi nélkül szexelni. ez nem himsoviniszta duma, általában a lányok is jobban szeretik közvetlenül érezni a párjukat.
2008. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A feminista picsának üzenem: a nőnek is sokkal jobb, ha nem egy darab gumi dugja, no meg baromira kényelmetlen, hogy ha a gumihoz vagy kötve, egyfelől illúzióromboló, hogy már bele vagytok melegedve, és akkor most gumi, másfelől ha épp nincs kéznél, akkor tud igazán nagy lenni a kísértés...
2008. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar az óvszer, de mivel nem akarom hogy a feleségemnek bármi baja legyen a piruláktól, inkább felhúzom a gumit. De mi vártunk az esküvőig és csak utána lettünk egymásié és addigra a kapcsolat is átértékelődött, a döntéseket is másképp kezeltük. Tehát arra a kérdésre hogy a Barátodért mit kell tenned vagy sem, sajnos nemtudok mit válaszolni . :)
2008. okt. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kommentelő vagyok, és a mi helyzetünk annyiban is könnyebb hogy ha úgy alakul hogy a dologból baba lesz, az nem baj :), csak a tervezetthez képest hamarabb jön :) . Viszont ez barát- barátnő viszonyban még veszélyes téma szerintem. :)
2008. okt. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
59%
az én férjemet rettenetesen zavarja a gumi
2008. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg én vagyok allergiás a gumira, ezért nem használjuk. No meg a barátomnak is kényelmetlen, és én is sokkal jobban szeretem őt érezni gumi nélkül :) De a horribilis összeg sajnos a fogamzásgátlóról is elmondható :( Az is rohadt drága, de én jobban is bízok benne mint a gumiban, mert a tabletta mellett nem léphetnek fel mechanikai problémák :P
2008. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!