Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltam már együtt többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam már együtt többször fiúval, de nem volt orgazmusom egyikkel sem. Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja van barátom már vele is lefeküdtem jópárszor,de akkor se volt se hüvelyi se csiklói!Maszturbálás közbe se értem még el a csúcsig,mert akkor meg nem izgulok fel eléggé.Velem van a baj?Mit tegyek?
2008. okt. 16. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

nagyon kevés nő éri el az orgazmust főleg az elején:)

hány éves vagy?

szerintem még sok időd van az orgazmusra...

én 19 éves vagyok és volt már elég sok pasim.sose volt eddig orgazmusom.

ki kell várni az időnket:D

2008. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok, csak azért nem írtam oda, mert gondoltam lesznek olyanok akik leszólnak miatta!De így elmegy a kedvem az egésztöl, és így a pasim szívja meg!:S
2008. okt. 16. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sincs külön-külön (csiklói és hüvelyi) orgazmusom, csak együtt! És ezt se csak szexxel érjük el, hanem mi szex közben egy bizonyos vibrációs tojást használunk, amit én a csiklómhoz nyomok... kicsit kiábrándító és félek, hogy a legközelebbi pasim mit fog szólni ha megtudja hogy csak így megyek el :) De nekem ez használt. ÉS megéri a próbát... az orgazmus jó dolog :)

És nem veled van a baj, a nők nagyrésze igencsak nehezen vagy egyáltalán nem éri el a csúcsot élete során. Ezért mondom, hogy megéri próbálkozni, akár segédeszközökkel is.

2008. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem szólónak.27 évesen ha ez megnyugtat,nekem sem volt csak úgy simán hüvelyi orgazmusom.De erre találták ki a franciázást,meg a segédeszközöket.Ha zavar,hogy magadnak kell csinálni,vagy épp a partnerednek,a hangulatvilágítás,a meghitt légkör és részedről egy kis rákoncentrálás nagyon hasznos lesz.Különben is a puding próbája az evés!
2008. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!