Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire tartják undorítónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartják undorítónak a pasik a szexet, ha közben a lány menstruál?

Figyelt kérdés
Egyszer már csináltuk úgy, hogy megvolt nekem, de csak alig jött valami. Most viszont erősebben menstruálok, és már elég jóideje nem szexeltünk, már nem bírom énsem :) De nem tudom őt mennyire taszítaná a gondolat... Viszont félek, hogyha megkérdezem, úriemberségből nem fogja azt mondani, hogy taszítja. Fiúk, nektek ez mennyire gázos dolog?
2008. okt. 13. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Figyu, azt mondod neki, hogy megvan. Ha zavarja, úgysem fog kezdeményezni. A tapasztalatom amúgy - bár lány vagyok -, hogy nem zavarja őket egyáltalán.
2008. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekm is az a véleményem nö vagyok,nem zavarja öket a férfiakat ez a tapasztalatom.
2008. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Nekem nekell kérdeznem a páromtól, hogy zavarja e, mert olyankor méginkább megkíván, hisz állati ösztön csak van bennük, és attól méginkább meindul. De nemhagyom, mert én inkább kivárom, hogy ne kelljen görcsölni, és nyugodtan kényeztethessük egymást. Inkább várd meg a végét. Vagy kérdezz rá, vagy utalj.
2008. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
én fiú vagyok. és én pl nem szeretem a ,,véres játékokat. sőt. és ezzel még sok fiú egyet ért velem:)
2008. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha én ki lennék éhezve az zavarna a legkevésbé hogy menszesze van a csajomnak. Kb én megdugnám a töröletlen seggét is!
2008. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Eddig 3 pasim volt, mind a 3 azt mondta, hogy úgy sokkal szexibb vagyok... :)

Akkor ez azt jelenti, hogy nem zavarta őket? Hát persze... :) És ezzel még sok pasi így van!

2008. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
orális szexet úgy nem vállalnék csajjal, de a sima szeretkezést bármikor.
2008. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugtattatok =)
2008. okt. 13. 19:13
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

szerintem se taszítja a legtöbb pasit.

aki meg azt írta h szerinte sokukat igne és őt is tőle kérdezném h honnan veszi?? mind1. sztem nem taszítja a többséget..

2008. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
az én pasimat nem zavarja...sőt orálisan se...a szexnél azt mondja h "van zuhany utána" szal belemgegy
2008. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!