Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha kiverem a páromnak és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiverem a páromnak és nincs magömlése, azt jelenti hogy valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha mondja, hogy van orgazmusa akkor kéne, hogy legyen. Hány évesek vagytok? Lehet, hogy még nem is jött meg neki...
2008. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

addig csináld amíg nem lesz magömlése:D

közben a szádba is vehetek ha akarod az sokkal izgattób és hamarabb elélvez

2008. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már előtte sokat csinálta magának, akkor lehet, h elfogyott a patron, 4-5 után már belőlem sem jön, fiatalon meg 1-2 után is elég gyér volt a termés.
2008. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

lol alap hogy megjött neki 16 évesek vagyunk!

Nekem ő az első ilyen komolyabb kapcsolatom és hát még kezdő vagyok,de a számba még nem fogom venni az tuti! Amikor kezdtem valami nedveset érezni akkor pont benyitott az apukája és így abba maradt a dolog,de előtte már vagy 10perce csináltam neki...annyi idő alatt nem kellet volna elmennie?

2008. okt. 13. 16:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen... attól függ hogy milyen ütemben csinálod. Mert olyan ami nagyon jó (ezt kell elég sokáig csinálni) és van olyan ami csak elmegy. Az hogy neki melyik a legjobb meg csak ő tudhatja szóval nyugodtan megkérdezheted hogy hogy a legjobb neki
2008. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem csináltam neki gyorsan csak olyan lightosan
2008. okt. 13. 16:28
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg mit vársz 10 perctöl?
2008. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
mivel ez volt az első ilyen...így nem tom hogy működik ezért kérdeztem!
2008. okt. 13. 17:50
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Nagyjából elmondható, hogy minél tovább csinálod, annál nehezebb lesz befejezni, viszont a pasi annál jobban fogja élvezni a végét. Valószínűleg azért nem volt magömlése, mert már nagyon el akart menni, kényelmetlen volt neki, nem akart neked kellemetlenséget okozni (nehogy legközelebb ne vállald be), így meg nehéz normális élvezést kreálni...
2008. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

Nyugi, nem veled van a gond! Van olyan pasi aki ún. belül megy el... Van ilyen, néha a pasim mondja...

Szal, nem veled van a gond! :)

2008. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!