Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kezdö lánynál normális, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdö lánynál normális, ha mielött elmenne annyira érzékeny lesz a csiklója, hogy nem birja már az ingerlést?

Figyelt kérdés

bnőm azt mondja hogy mielött elmenne annyira érzékeny lesz a csiklója hogy már nem birja az ingerlést, se nyelvel, se ujjal. amikor egyszer elment akkor pedig épp megjött neki, olyankor meg sokkal érzékenyebbek a nők.


egyébként ez mindig ilyen lesz? hogy mielött elmenne ilyen érzékeny lesz hogy már nem bírja? vagy talán mer még csak egyszer tudott igy el menni?


2008. okt. 13. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább alkati kérdés, nem életkorhoz kötött. Ha a párja túl intenzíven izgaja , előfordul ez. Próálja meg gyengédebben és ne csak csiklót izgassa.
2008. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
ez igaz hogy elég érzékeny a csikló miután elment.
2008. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen de ö nem ment el!!! azt mondja h mielött elmenne akkor válik nagyon érzékennyé
2008. okt. 13. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Jah, sok lánynak egy kiadós orgazmus után pihenés kell, addig add a kezébe (meg a szájába) az irányítást.
2008. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is az szokott történni :)) mielött elmennék annyira érzékeny leszek h egyszerűen fáj ha izgatnak :P, de a jó hír az, h legalábbis nálam, csak ha bizonyoz helyen izgatnak történik az... hogy is magyarázzam el... sztem próbálja meg magának csinálni és rájön :D és elmondhatja neked, én legalábbis tudom hogyha egy bizonyos pontban izgatnak akkor van az, h nemtudok elmenni mert annyira érzékeny leszek... jaj állítólag, és én is úgy vettem észre agamon, ha nem közvetlenül a csiklóját izgatod, hanem a körül, akkor a legjobb. De hidd el, ezt ő mondhatja el a legjobban :)
2008. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, előfordul.

Ebben az esetben abba kell hagyni a közvetlen ingerlést, és a környékét kell simogatni.

2008. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!