Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Babaolajat lehet használni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babaolajat lehet használni síkosítónak?

Figyelt kérdés
Nem lesz tőle semmi bajunk? Esetleg begyulladhat tőle a hüvely?
2008. okt. 13. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen!:) de sokan jobban dícsérik a síkosítót...
2008. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a babaolaj nem a punciba készült...
2008. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
meg néhány óvszerre rá van írva, hogy csak síkosítóval használható stb. szal inkább ne, a síkosító biztos jobb.
2008. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez amúgy engem is érdekel, kérlek, sejtéseket ne írjatok. Csak aki mondjuk rendszeresen használja/ta és lett, nem lett tőle semmi baja.
2008. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

de fogjátok már fel,hha a babaolaj jó lenne síkosítónak is,akkor ráírnák és többet keresnének rajta...

az nem oda való!!!

2008. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én azért kérdeztem, mert nekem a sima síkosító nem jön be... Nekem egyáltalán nem síkosít, mintha nehezebben is csúszna szex közben! Nem, hogy megkönnyítené a feladatot, inkább megnehezíti!
2008. okt. 13. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Használj olajos síkosítót,az úgy csúszik mint az állat.Wet Platinum premium body glide (diamondsexshop.hu).A babaolajjal inkább csak a farkát verd ki.Ki van próbálva.
2008. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Punciba én sem ajánlom.De popsihoz kiváló.Főleg ha maszírozással kezdődik.Amúgy meg miért nem vártok addig,míg teljesen be nem nedvesedsz?Több fajta síkosító is van,nekem sem vált be mindegyik.Próbálkozni kell.
2008. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért nem várunk, mert nem tudok benedvesedni rendesen, vagy ha igen, csak pár percre elég:(
2008. okt. 18. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze de sztem probáld kis a szurkot az a tuti :)
2008. nov. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!